Zelená elektřina pro útulek pro pejsky - crowfunding kampaň

Zelená elektřina pro útulek pro pejsky

Prosím pomozte vybudovat solární elektrárnu pro pejsky a získat tím pro útulek Voříšek trošku nezávisloti.

Ostatní
Zelená elektřina pro útulek pro pejsky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Prosím podpořte náš nápad   rozšířit mezi vás krásný kalendář a předměty pejsků z útulku Voříšek, které člověk týral, opustil a zlomil jim krásnou psí duši.

Útulek Voříšek se nachází v Čechách pod Kosířem, nedaleko města Prostějov, kdy nový domov již našlo více jak 1650 pejsků, kteří byli opuštěni a zrazeni člověkem.

Od  roku 2019 každý rok díky Vám všem, vydáváme kalendář pejsků z útulku Voříšek a za každým z těchto kalendářů byl konkrétní projekt, ať už veterinární úkon, operace, nebo oprava, budování, zvelebování útulku pro pejsky.

vorisek_kalendar-2019-2020-2021-2022_2.jpg

Chtěli bychom Vás poprosit o podporu našeho projektu

Postupně, krůček po krůčku bychom chtěli vybudovat vlastní solární elektrárnu, která by nám dávala dostatek energie na svícení, topení a na čerpání vody ze studny. Také na ohřev vody, teplou vodu potřebujeme na koupání pejsků, mytí misek a kotců

Na střechách útulku je možnost vybudovat solární elektrárnu, která by nám pomohla při současných nárůstech cen energii. Naše zálohy na elektřinu stouply o 100%

Tímto projektem "solární elektrárna pro pejsky " získáme až na 160 dní v roce nezávislost a dojde ke snížení cca 50% nákladů na elektřinu a takto ušetřené peníze můžeme použít na pomoc dalším ne-šťastlivcům, měnit jejich smutné osudy na šťastný příběh s dobrým koncem.

 

A i vám může krásný kalendář viset na zdi nebo stát hezky na pracovním stole a připomínat dobrý skutek. Nebo může udělat radost kalendářem, hrníčkem nebo pexesem někomu blízkému třeba pod stromečkem.

 

maly-kalendar2022.jpg

28161530_170451480406555_6621890114486821701_o.jpg

email.seznam.cz (3).jpg

Víme, že máme obrovské přání a 410,-Kč bez DPH je obrovská suma peněz, ale zároveň je to možnost být  trošku nezávislý a zároveň být k přírodě ohleduplní.

Proto kdyby se nám podařilo vybrat částku 80 000 na prvotní rozjezd, byli bychom za to velmi rádi a bylo by to neuvěřitelné.

cez.jpg

stáhnout.jpg

PRINCEZNA

Přijali jsme tuto zuboženou Yorkšhiří veteránku, která je velmi, velmi zanedbaná, velká podvýživa, zplstnatělá srst sám dred, prohnilé zoubky, zánět v očenkách a u mléčné žlázy útvar velikosti tenisáku, Při čištění zoubků se přišlo na to, že má zlomenou spodní čelist a útvar co měla byl odstraněn, je vykulená z toho jak dobře a bez problému teď může chodit.

princezna-1tyden-co-knam-prisla-2.jpg

 

ALEXANDRA

Alexandra k nám přišla jako psí miminko, měla zlomeniny obou hrudních končetin po pádu z okna. Sašenka si za svůj krátký život prošla krutostí člověka, když se na ní usmálo štěstí a našla nový domov, trvalo to jen 6 měsíců.

alexandra-1.jpg

blank.gif

MAREČEK

Marečka jsme našli zřejmě byl sražen autem a jeho zranění byla několik dní stará a dlouho jsme bojovali, aby nemuselo dojít k tomu nejhoršímu aputace nožičky. Jeho noženku jsme zachránili a je z něj rošták - úžasňák

marecek-1.jpg

PONGOblank.gif

Pongo když k nám přišel, byla to kostřička (17kg)a totálně zlomený pejsek, doufali jsme v zázrak Pongošek utekl hrobníkovi z lopaty, krásně nabral (28kg) a teď je z něj veselý kluk, který dělá svému pánečkovi radost.

pongo-1.jpg

 

TAMARIN

Tamarin k nám přišel ve velmi zanedbaném stavu, jeho srst byla plná dredů, byl nedůvěřivý a neváhal kousnout. Jakákoliv manipulace s ním byla jen velmi obtížná. Chtělo to jen čas pro získání důvěry a takového krásného fešáka jsme z něj vystříhali :-)

blank.gif

blank.gifSPAJKblank.gif

Jeden z 18 odebraných Husky, kteří žili v hodně těžkých podmínkách, přišli k nám na kost vyhublí se šrámy na těle i duši, bylo složité je dát do psychické pohody. Spajk patřil mezi nejníže postavené, jeho výživná kondice, byla velmi, velmi špatná, na nohách se sotva udržel. Alopacie a rány po psích atacích , hlava, uši, krk slabiny, dehydratace a podvýživa

spajk-1.jpg

 

blank.gifJONY

Jony když k nám přišel byla to vůči lidem nedůvěřivá, zdredovaná kulička neštěstí. Potřeboval zpět k lidem získat důvěru, odblešit, vykoupat a ostříhat a vyklubal se z něj takovejto nádherný pejsek, který si plnými doušky konečně užívá společnost lidí a života.

120234132_10163954677695543_1450398539752220234_n.jpg

 

Díky Vám a Vaší pomoci můžeme pomoci dalším..dát jim péči, vyléčit šrámy na těle i na duši

 

 

button-new_2.jpg

Samolepky útulku Voříšek

samolepky-.jpg

 

Placka útulku Voříšek

placky.png

 

Pexeso pejsků z útulku Voříšek

 

pexeso.jpg

 

Taška útulku Voříšek

Hrníček útulku Voříšek

 

 

Velký nástěnný kalendář útulku Voříšek

velky-kalendar2022.jpg

 

Malý stolní kalendář útulku Voříšek

maly-kalendar2022_2.jpg

 

podekovani-.png

 

Co si o tomto projektu myslíte?