Ze zápisníku námořníka - crowfunding kampaň

Novinky - Ze zápisníku námořníka

Kniha připravená k vyplutí! Chudák kapitán však zase trochu přebral, pomozte mu prosím najít cestu do přístavu, odmění se vám za to Zápisníkem!

Knihy
Prvně chci obrovsky poděkovat všem, jež se složili na nádherných 60%! Projekt běží 16 dní! To je téměř neuvěřitelné, nesmírně si podpory vážím.

Zde přidávám odkaz na rozhovor :)

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3783898

Děkuji a nádherný den všem,
Katka

NENECHTE SI ZÍTRA UJÍT ROZHOVOR PRO ČESKÝ ROZHLAS OSTRAVA 17.1. 2017 v 10:10 (http://www.rozhlas.cz/ostrava/program/#/2017-01-17) HOU HOU NA SPOLEČNÉ VLNĚ Obrázek

Vysílání lze sledovat i online z celého světa!

Budeme si povídat o cestování, o lodích a samozřejmě o KNIZE Ze zápisníku námořníka.

Dozvíte se o mně spousty informací, co mě přivedlo na nápad napsat knihu? Kde beru inspiraci? Jak trávím volný čas? Na co se v knize můžete těšit? Jak knihu vidí samotná moderátorka pořadu? To a mnohem víc v zítřejším rozhovoru!

Prosím, sdílejte mezi přáteli, na projektu pracujeme všichni společně. Zmiňte se na Facebooku o rozhovoru i o samotné knize. Povězte to kamarádům ve škole či v práci. Pár vteřin k napsání příspěvku, nebo zmínění se a obrovsky nám to pomůže! 

Děkuji za Vaši obrovskou podporu a za energii, kterou do projektu vkládáte.

Obrovsky si toho cením!
Katka

 

 

Budeme ještě víc slyšet!

Vážení a milí přátelé,

tak se mi povedlo dostat se do Českého Rozhlasu - Ostrava.

17.1.2017 - úterý v 10:10 Koktejl
http://www.rozhlas.cz/ostrava/program/#/2017-01-17

Vysílání lze poslouchat i online!

Budeme ještě víc slyšet. Také rozdávání plakátů je v plném proudu. Informační centra, knihovny, vysoké školy. Všem kdo se zapojili, kdo mi tak obrovsky pomáhají děkuji. Nesmírně si toho vážím.

Každopádně, vysílání v rozhlasu si nenechte ujít, dozvíte se spoustu informací. Také se můžete zmínit přátelům a známým. 

Krásný den,
Katka