ZDRAVÉ VÁNOČNÍ PEČENÍ BEZ CUKRU, LEPKU A LAKTÓZY - crowfunding kampaň

ZDRAVÉ VÁNOČNÍ PEČENÍ BEZ CUKRU, LEPKU A LAKTÓZY

Originální kuchařka plná obrázků a snadných receptů. Cukroví je navíc možné péct těsně před Vánoci, jelikož je křehké ihned po vytažení z trouby.

Knihy
ZDRAVÉ VÁNOČNÍ PEČENÍ BEZ CUKRU, LEPKU A LAKTÓZY

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vánoční cukroví patři mezi příjemné tradice českých Vánoc. Byt provoněný vanilkou a hřebíčkem miluje snad každý. A není to jen o jídle, ale také o radosti, kterou se svou rodinou sdílíte při společném válení těsta, vykrajování a tvoření nejrůznějších tvarů.

Proč zdravé vánoční pečení?

V současné době mnoho lidí trpí nejrůznějšími civilizačními chorobami, počínaje potravinovými alergiemi až po opravdu závažná onemocnění. Věřím, že právě strava je klíčem ke zdraví. Pokud ze stravy vyloučíte iritující potraviny jako je mouka a obiloviny vůbec, mléčné výrobky, rafinované cukry a oleje, vaše tělo vám brzy poděkuje. Většina lidí zaznamená opravdu znatelné změny po vynechání těchto potravin. Dojde především k zlepšení metabolických procesů a funkce střev, upraví se cukr v krvi, krevní tlak, váha, zlepší se nálada, spánek, soustředěnost, imunita organismu a přibyde více energie. To vše a mnohem více se skrývá pod pojmem zdravá strava.

Cover.jpg

Na co se můžete těšit?

Originální kuchařka ZDRAVÉ VÁNOČNÍ PEČENÍ je inspirována klasickými českými recepty, ale na rozdíl od nich obsahuje jen potraviny, které náš organismus dobře snáší. Naleznete v ní jak vanilkové rohlíčky a pracny, tak jablečný závin, který nesmí chybět na žádném štědrovečením stole.

Je rozdělena do následujících sekcí:

  1. Uvodní slovo a několik přípravných receptů.
  2. Nepečené cukroví se sedmi recepty.
  3. Pečené cukroví s dvanácti recepty.
  4. Vánoční dezerty se čtyřmi recepty.
  5. Slané dobroty se sedmi recepty.
  6. Jedlá vánoční výzdoba se třemi recepty.
  7. Závěrem je pomocná tabulka s odměřováním surovin.

Mezi hlavní ingredience patří ořechy, kokosová mouka, kokosový olej nebo přepuštěné máslo, vejce, kakao, med a ovoce.

Na co půjdou vybrané peníze?

Vybrané peníze půjdou na náklady spojené se sazbou a kvalitním celobarevným tiskem, na provizi Startovači a na distribuci kuchařky jednotlivým přispěvatelům.

V případě, že se potřebná částka nasbírá ještě před termínem, bude kuchařka okamžitě odeslána k tisku a distribuována v nejkratším možném termínu všem přispěvovatelům. Čím dříve pošlete příspěvky, tím dříve vám pošlu slibovanou odměnu.

Srdečně děkuji za váš zájem o můj projekt. Věřím, že ho společně dokážeme dotáhnout do zdárného konce.

Co si o tomto projektu myslíte?