Váš senátor Zdeněk Bergman - crowfunding kampaň

Váš senátor Zdeněk Bergman

Kandiduji, abych sloužil svému domovu. Dobrá kampaň ovšem něco stojí. Prostředky na ni sbírám od občanů – nikomu jinému nejsem zavázaný.

Ostatní
Váš senátor Zdeněk Bergman

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kandiduji do Senátu

Dvacet pět let vedu Gymnázium Teplice. V roce 2014 jste mě jako nezávislého vyslali za Volbu PRO! Teplice do zastupitelstva města. Teď chci své schopnosti a zkušenosti nabídnout našemu regionu a naší zemi. Myslím, že by to měl udělat každý úspěšný manažer na vrcholu kariéry.

Budu aktivní, budu k dispozici

Teplicko a Bílinsko si zaslouží senátora, který se jim bude plně věnovat. O potřebách našeho regionu je málo slyšet a to chci změnit. Otevřu svou kancelář na dobře přístupném místě, osobně v ní budu k zastižení, abych s lidmi řešil jejich potíže. Nabídnu v ní také bezplatné právní poradenství.

Chci řešit problémy našeho regionu

Musíme aktivně řešit problémy místa, kde žijeme (nízký věk dožití, znečištěné prostředí, možnosti studijního a pracovního uplatnění). Zaměřím se na nové příležitosti (budování nové infrastruktury, těžba v Krušných horách).

V Senátu posílím hlasy za lepší školství. Ze zkušenosti vím, že nejen vzdělávání, ale také výchova je klíčem k lepší budoucnosti okresu i celé země. Využiji k tomu své kontakty z kariéry ředitele velkého gymnázia.

Nejsem na to sám

Senát chápu jako důležitý prvek našeho ústavního systému. Mám radost, že v dalších obvodech kandiduje mnoho skvělých osobností, se kterými budu rád spolupracovat!

Transparentní kampaň, nezávislý senátor

Dobrá kampaň něco stojí, prostředky na ni doplním přispěním občanů, zůstanu nezávislý. Kampaň (včetně této výzvy) je transparentní.

S ohledem na příslušný zákon prosím všechny podporovatele o uvedení jména, příjmení, data narození a obce trvalého pobytu (u právnických osob o uvedení názvu, IČO a sídla). Všechny dary nad 1 000 Kč budou potvrzeny darovací smlouvou. 

Připravil jsem pro Vás řadu odměn:

Z mých cest

Miluji cestování, a to nejen proto, že jsem učitelem zeměpisu. Připravil jsem několik odměn, kdteré jsem si přivezl jako vzpomínku: mapu delty Dunaje, vzorek islanského ginu a whisky a čínské jüany. 

Dunajská delta.jpg

island.jpg

juany.jpg

Setkání a výjimečné zážitky

Mám tu čest být nominovaný hnutím SENÁTOR 21, za kterým stojí senátor Václav Láska. Bývalý elitní policista, bojovník proti korupci v Transparency International a nyní politik nabízí oběd přímo uvnitř Valdštejnského paláce.

Snímek1.jpg

Politik má mít nadhled. Zvu Vás proto na prolet balónem nad Teplickem. 

Snímek2.jpg

Až se stanu senátorem, vezmu Vás na soukromou V.I.P. prohlídku Valdštejského paláce.

Snímek4.jpg

Něco z mých sbírek

Sbírám modely autobusů a tramvají. Máte-li stejnou vášeň, třeba Vás potěší Tatra T3. Zajímají-li Vás spíš vyznamenání, mám i něco pro Vás.

Snímek3.jpg

medaile.jpg

Exkluzivní dárek

Za sponzorskou cenu nabízím druhé, rozšířené vydání knihy Teplická NEJ od Jakuba Mráčka a Magdy Barabášové.  

Screenshot 2017-10-22 20.07.29.jpg

Zadavatel a zpracovatel: Zdeněk Bergman

 

Co si o tomto projektu myslíte?