ZBOJNÍK - crowfunding kampaň

Novinky - ZBOJNÍK

Celovečerní hraný film Zbojník o lidovém hrdinovi, který má svůj předobraz v pověstném Robinu Hoodovi a ve slezském zbojníku Ondrášovi.

Film & Video

Děkujeme!

Vybrali jsme to! Děkujeme vám! Děkujeme! Obrázek

Děkujeme všem nadšencům, kteří náš projekt ochotně podpořili! Celkem se nám podařilo vybrat 365 000 Kč (73% z požadované částky), což je vzhledem k současné době obdivuhodné a jsme vám za to vděční! Nyní máme před sebou spoustu práce a příprav. Naše startéry i věrné diváky budeme stále aktivně informovat o nejnovějším dění ohledně projektu. Tím, jak aktuálně nemůžeme podniknout skoro nic, máme hodně času na zpracování odměn pro přispěvatele, dokončení filmového scénáře, oslovení firem a organizací v rámci sponzorství, rozplánovat si celý rok na jednotlivé fáze. Ještě jednou děkujeme za vaši podporu, bez které by to ani náhodou nevyšlo! Společně postavíme na nohy film z téměř neprobádaného období českého středověku

Už jen velmi málo času nám do konce kampaně zbývá. V úterý nám to končí! Obrázek

Během celé té kampaně jsme oslovili velké množství médií, spolků, organizací a firem. A zase na druhou stranu spousta lidí oslovilo nás, za což jsme moc vděční. Původně jsme oznamovali, že natáčení započne příští rok na jaře 2021, ale vzhledem k velmi nevyzpytatelným vládním opatřením se nám samozřejmě plány poněkud posouvají. My už jsme se z toho ale naučili těžit a máme proto celou zimu a jaro na maximální doladění veškeré preprodukce, abychom se v létě a na podzim 2021 pustili do samotného natáčení připravení a plní energie.

Našim čestným partnerem se stává přeštický Pivovar U Přeška! Pivovar U Přeška novým partnerem! Obrázek

Můžete se těšit na speciální pivo "Zbojnický ležák", které bude nabízeno zde na stránkách i přímo v onom pivovaru, aby se dostal náš film do většího povědomí. Samotný var a ležení na kvasnicích zabere cca 30-40 dnů, celkem bude trvat 2-3 měsíce na dokonalém uležení a přípravě etikety. Naše spolupráce je teprve v plenkách, takže za nějaký čas vám budeme moci představit výjimečné pivo na počest Zbojníka! A my děkujeme vynikajícímu pivovaru, že nám takto vyšel vstříc.