Zázemí pro betlemáře - crowfunding kampaň

Novinky - Zázemí pro betlemáře

Pomůžete mi vytvořit zázemí pro vytváření dřevěných soch v životní velikosti? Bez přístřešku s jeřábkem to prostě nezvládnu.

Umění
Krásných 111 %, to jsem ani nečekal - díky! Kampaň byla ukončena s úspěchem Obrázek

Kampaň byla právě ukončena a nelze tak již přispívat. Přispěno bylo totiž dost, respektive tak, aby byl projekt naplněn a naplněn byl. Moc díky všem, co mému projektu věnovali čas, co přispěli a co ještě mu nějaký čas věnovat budou. Protože tím to teprve začíná.

Díky!

Ještě 6 %!

Zbývý 6 dní a 6 % Ještě 6 %! Obrázek

Do konce projektu, kdy mne ještě můžete podporovat zbývá 6 dní. Pro naplněnost chybí 6 %! Když bylo na začátku spuštění naplněno teprve 6 %, byl jsem nervózní, zda se to pohne. Nyný 6 % zbývá a jsem stejně nervózní, zda to vyjde. Teď už musí!

Díky všem za podporu!

Krásných 74 % a zbývá 10 dní do konce. Že by se těch 14.527,- nepovedlo vybrat? Já věřím, že jo :)

No, máme 10 dní na to, abychom zvládli dát do kupy 14.527 Kč. Já bych byl teda moc rád. Samozřejmě současných 74 % je naprosto skvělých a už se těším, jak budu pro ty, co zvolili odměnu jejich odměny zasílat.

Poslední vklad byl 10.000 Kč, ono to vypadá, že jsem si je tam dal sám, ale poskytl jsem číslo účtu s variabilním symbolem pod svým přihlášením a tak to dopadlo :) Ale i tak se to dá, pokud má někdo problém s uhrazením, že neví jak na to. Ne každý je počítačově zdatný a přispět by chtěl.

Vzhůru tedy do cílové rovinky a těším se na splnění mého projektu.

Díky všem!