Závodit na Mistrovství Evropy v BMX - crowfunding kampaň

Závodit na Mistrovství Evropy v BMX

Pomozte Vojtovi Kašparovi zúčastnit se mistrovství Evropy v BMX ve francouzském Bordeaux, kde ze sebe vydám maximum a budu se snažit dojet co nejlépe.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte mi zúčastnit se Mistrovství  Evropy ve Francii, rád bych přivezl alespoň bronz a také natočil autentické video k propagaci bikrosu.

___________________________________________________________________________

Jmenuji se Vojta, je mi 15 let, procestoval jsem s bikrosem celou Českou republiku. Moji rodiče mi vždy vyšli vstříc, když jsem chtěl bojovat a vítězit na všech bikrosových soutěžích. Jezdil jsem na kolech různé kvality, chtěl vítězit a stát na stupních mezi těmi nejlepšími. To se mi také dařilo. Například jsem obsadil v loňském roce 3. místo na Mistrovství ČR , 2.místo v Českém poháru. Toto je pouze malý výčet mých sportovních úspěchů a to  ještě určitě nekončím.

Ze závodů si dělám fotoalbum, které doplňuji nejrůznějšími zážitky, ale i ponaučeními ze soutěží.

Více foto zde: https://www.facebook.com/vojtechkaspar68/  

bmx1.jpg

mcr.jpg

img1.jpg  

Jak to s BMX všechno začalo

Když mi bylo 7 let, rozhodl jsem se, že chci jezdit BMX. Ve sklepě mně stály většinou silniční kola, neboť naše rodina se věnovala převážně silniční cyklistice. Ale já chtěl více adrenalinu a tak jsem zvolil právě oddíl BMX v Litoměřicích, který je veden pod Slavojem Terezín. BMX se stal mým stylem života. Neumím si představit, že bych nemohl závodit a věnovat se tomuto sportu z nějakých důvodů. Mám před sebou vysoké cíle nejen v České republice, chtěl bych o sobě dát vědět i za hranicemi naší země. Chci též studovat na střední škole, ale zároveň neměnit svůj styl života díky BMX.

 

bmx2.jpg

Proč přispět?

Chtěl bych ukázat, co umí obyčejný kluk z obyčejné rodiny, který je na sebe tvrdý v tréninku a chce ukázat mladším kamarádům, že píle a dřina se vyplácí.

Pomůžete mi hlavně s tím, že budu moci startovat na ME ve Francii, Bordeaux.  Nepotřebuji hotel a celý tým, aby okolo mě skákal, ale potřebuji mít u sebe mou rodinu, mamku a taťku, kteří mi dají tu největší podporu a sílu vydat ze sebe maximum. Taťka bude fungovat jako osobní řidič a trenér. Mamča zase jako terapeut, masér, psycholog a kuchař v jedné osobě. Chtěli bychom si dovolit zapůjčit obytný vůz, který by byl příjemným místem pro odpočinek, nepotřebuji luxus, na ten nejsem zvyklí a adrenalin mám rád. Samozřejmě použiji vaše příspěvky i na pohonné hmoty a na mou bezpečnost, pojištění a další nutné náklady. Děkuji za podporu!!!

Pokud po žádné odměně netoužíte, ale stejně byste rádi tento můj projekt podpořili libovolnou částkou, jednoduše klikněte na tlačítko "Podpořte projekt" hned v prvním boxíku pod cílovou částkou.

Náklady na cestu  pro vaši představu

42000,- Kč cesta tam i zpět /nafta+dálniční poplatky na cca 3400 km/ + hlavně pronájem obytného vozu, 1000,- Kč parkovné, 3000,- Kč startovné,1000,- Kč pojištění, 5000,- Kč ostatní náklady včetně jídla.

 

Jestliže dosáhnu na částku 42 000,- Kč, tak z ní hlavně zaplatím náklady na cestu. Na ostatní mi skoro nic nezbyde, ale pokud mě budete chtít podpořit na ME  i v ostatních nákladech, je naším společným cílem vybrat částku vyšší.

 

Pokud se cílová částka nevybere, nebudu se moci zúčastnit a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.

 

Jakékoliv dotazy směřujte na:  v.kasparbmx@seznam.cz

 bbmx.jpg

Budu dělat vše proto již teď, připravovat se tak, abych na ME BMX ve Francii v konkurenci svých vrstevníků sportovně zazářil a obstál. Doufám, že mě a hlavně můj sen chápete, přeju si něco dokázat, ale potřebuju i finanční podporu, tu zatím nemám, bez té se můj sen bohužel nesplní. Děkuji.

 kal.jpgtriko.jpgsam.jpg

Všechny odměny budeme odesílat po skončení projektu.

Pohledy budeme odesílat v létě po skončení závodu.

Uložit

Uložit

Co si o tomto projektu myslíte?