Startovač - financování projektů

Závod solárních kol The Sun Trip 2015 - jediný český tým - crowfunding kampaň

Novinky - Závod solárních kol The Sun Trip 2015 - jediný český tým

Jsme jediný český tým, který se přihlásil do celosvětové soutěže solárních kol na trase Miláno (Itálie, Expo 2015) - Astana (Kazachstán).

Technika
Den před skončením crowdfundingové kampaně máme vybráno více, než činila cílová částka. Děkujeme! Máme vybráno 111% - váš příspěvek nepropadne! Obrázek

Děkujeme všem, kteří přispěli na sbírku pro zaplacení startovného v závodě solárních kol! Dnes se podařilo cílové částky dosáhnout.

Vývoj sbírky byl zajímavý: zatímco hned po prvním dni se vybralo 10%, tak kampaň náledně stagnovala. Až po propagační kampani na serverech teckacz.cz a nyx.cz se vybralo zhruba 48% cílové částky...

Peníze vybrané nad rámec pravděpodobně padnou na pokles koruny vůči EURu (oproti době zahájení kampaně) a na mezinárodní bankovní převod.

O přípravách na cestu i samotné účasti v závodě budete informováni komunikačními kanály, které jsme používali během kampaně (Twitter, web projektu, NYX, apod.)

Oznámení na Twitteru

Oznámil jsem zahájení kampaně na Twitteru, což je hlavní komunikační kanál našeho týmu. Oznámení na Twitteru Obrázek

Samozřejmě... s tou propagací na Twitteru to není až tak jednoduché. Máme k dispozici několik různě zaměřeých účtů. O retweet požádám i přátele, ale samozřejmě, když jde o peníze, tak je to vždycky takové problematické. 

Následovat bude taky propagace na serveru NYX a článek na mém webu TečkaCZ - s tím počítám až po několika dnech, až budou vybrány alespoň nějaké drobné....

Jinak pondělí není den, kdy by lidé v práci měli čas číst dlouhé texty. Takže uvidím, co se s tím dá dělat během dalších dnů.