Závod solárních kol The Sun Trip 2015 - jediný český tým | crowdfunding kampaň

Novinky - Závod solárních kol The Sun Trip 2015 - jediný český tým

Jsme jediný český tým, který se přihlásil do celosvětové soutěže solárních kol na trase Miláno (Itálie, Expo 2015) - Astana (Kazachstán).

Technika

Den před skončením crowdfundingové kampaně máme vybráno více, než činila cílová částka. Děkujeme!
Máme vybráno 111% - váš příspěvek nepropadne! Obrázek

Děkujeme všem, kteří přispěli na sbírku pro zaplacení startovného v závodě solárních kol! Dnes se podařilo cílové částky dosáhnout.

Vývoj sbírky byl zajímavý: zatímco hned po prvním dni se vybralo 10%, tak kampaň náledně stagnovala. Až po propagační kampani na serverech teckacz.cz a nyx.cz se vybralo zhruba 48% cílové částky...

Peníze vybrané nad rámec pravděpodobně padnou na pokles koruny vůči EURu (oproti době zahájení kampaně) a na mezinárodní bankovní převod.

O přípravách na cestu i samotné účasti v závodě budete informováni komunikačními kanály, které jsme používali během kampaně (Twitter, web projektu, NYX, apod.)

Oznámil jsem zahájení kampaně na Twitteru, což je hlavní komunikační kanál našeho týmu.
Oznámení na Twitteru Obrázek

Samozřejmě... s tou propagací na Twitteru to není až tak jednoduché. Máme k dispozici několik různě zaměřeých účtů. O retweet požádám i přátele, ale samozřejmě, když jde o peníze, tak je to vždycky takové problematické. 

Následovat bude taky propagace na serveru NYX a článek na mém webu TečkaCZ - s tím počítám až po několika dnech, až budou vybrány alespoň nějaké drobné....

Jinak pondělí není den, kdy by lidé v práci měli čas číst dlouhé texty. Takže uvidím, co se s tím dá dělat během dalších dnů.

  • Splněno 15 137 Kč (112 %)
  • 112 %
  • 13 500 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 21 Startérů

Autor projektu

xChaos (Arachne Aerospace) - obrázek
  • projekt od xChaos (Arachne Aerospace)
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Účast na plánovacím večírku pořadatelů

Po zaplacení zápisného asi pozvu k sobě domů ke krbu přátele a cestovatele s alespoň částečně obdobnými zkušenostmi, a budeme s nimi plánovat trasu a rozpočet.

Vážné zájemce na tomto plánovacím večírku rád uvítám, ale kapacita prostor je omezená... a nevylučuju, že to bude celkem nuda, nakonec. (možná ale uspořádám projekci nějakých cestovatelských filmů se související tématikou)

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
200 Kč

Prolinkování z webu

Na nových webových stránkách Arachne Aerospace (v přípravě) bude samostatná stránka věnovaná účasti našeho týmu v závodě The Sun Trip.

Na této stránce můžete mít trvale umístěné odkazy (vč. ikonek) na vaše webové stránky, profily na sociálních sítích, apod. Tato stránka zůstane aktivní dlouhodobě, i po skončení závodu a doména arachne.cz měla historicky dobrý rating v search enginech...

Pozor, tuto odměnu volte s rozumem: vyhrazuju si odmítnout zveřejnění odkazů vysloveně nevhodných (pornografie, extrémní politické názory či nezákonné aktivity) - v zásadě jsem ale tolerantní člověk.

Počet dostupných odměn: 47/50

Nelze podpořit
300 Kč

Pohled z Itálie

Pohled z některého místa v Itálii. V Itálii závod startuje, takže pokud se nám vůbec podaří přepravit se na start, můžeme tyto pohledy jediné slíbit úplně najisto (i kdyby to mělo být hned z Milána)

Adresu dárce potřebujeme znát ještě před odjezdem.

P.S. Protože Itálie je celkem běžná prázdninová destinace, slibujeme poslat pohled z místa, které není zasažené masovým turismem - pokud to tedy bude aspoň trochu možné...

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
400 Kč

Pohled z Albánie

Pohled z některého místa v Albánii. Pokud budeme muset z jakéhokoliv důvodu odstoupit ze závodu The Sun Trip ještě před dosažením Albánie, pošleme pohled z místa, kde odstoupíme. Pokud z jakéhokoliv důvodu budeme nuceni zvolit trasu mimo Albánii, pošleme omluvný pohled z místa, které vzdáleností od startu bude zhruba odpovídat Albánii

Adresu dárce potřebujeme znát ještě před odjezdem.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
500 Kč

Pohled z Makedonie

Pohled z některého místa v Makedonii (bývalá republika Jugoslávie). Pokud budeme muset z jakéhokoliv důvodu odstoupit ze závodu The Sun Trip ještě před dosažením Makedonie, pošleme pohled z místa, kde odstoupíme. Pokud z jakéhokoliv důvodu budeme nuceni zvolit trasu mimo Makedonii, pošleme omluvný pohled z místa, které vzdáleností od startu bude zhruba odpovídat Makedonii.

Adresu dárce potřebujeme znát ještě před odjezdem.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
500 Kč

Pohled z Bulharska

Pohled z některého místa v Bulharsku. Pokud budeme muset z jakéhokoliv důvodu odstoupit ze závodu The Sun Trip ještě před dosažením Bulharska, pošleme pohled z místa, kde odstoupíme. Pokud z jakéhokoliv důvodu budeme nuceni zvolit trasu mimo Bulharsko, pošleme omluvný pohled z místa, které vzdáleností od startu bude zhruba odpovídat Bulharsku.

Adresu dárce potřebujeme znát ještě před odjezdem.

P.S. Protože Bulharsko je celkem běžná prázdninová destinace, slibujeme poslat pohled z místa, které není zasažené masovým turismem.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
600 Kč

Pohled z Turecka

Pohled z některého místa v Turecku. Pokud budeme muset z jakéhokoliv důvodu odstoupit ze závodu The Sun Trip ještě před dosažením Turecka, pošleme pohled z místa, kde odstoupíme. Pokud z jakéhokoliv důvodu budeme nuceni zvolit trasu mimo Turecko, pošleme omluvný pohled z místa, které vzdáleností od startu bude zhruba odpovídat Turecku.

Adresu dárce potřebujeme znát ještě před odjezdem.

P.S. Protože Turecko je celkem běžná prázdninová destinace, slibujeme poslat pohled z místa, které není zasažené masovým turismem.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
700 Kč

Pohled z Arménie

Pohled z některého místa v Arménie. Pokud budeme muset z jakéhokoliv důvodu odstoupit ze závodu The Sun Trip ještě před dosažením Arménie, pošleme pohled z místa, kde odstoupíme. Pokud z jakéhokoliv důvodu budeme nuceni zvolit trasu mimo Arménii, pošleme omluvný pohled z místa, které vzdáleností od startu bude zhruba odpovídat Arménii.

Adresu dárce potřebujeme znát ještě před odjezdem.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
800 Kč

Pohled z Ázerbajdžánu

Pohled z některého místa v Ázerbájdžánu. Pokud budeme muset z jakéhokoliv důvodu odstoupit ze závodu The Sun Trip ještě před dosažením Ázerbájdžánu, pošleme pohled z místa, kde odstoupíme. Pokud z jakéhokoliv důvodu budeme nuceni zvolit trasu mimo Ázerbájdžán, pošleme omluvný pohled z místa, které vzdáleností od startu bude zhruba odpovídat Ázerbájdžánu.

Adresu dárce potřebujeme znát ještě před odjezdem.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
900 Kč

Pohled z Kazachstánu

Pohled z některého místa v Kazachstánu. Pokud budeme muset z jakéhokoliv důvodu odstoupit ze závodu The Sun Trip ještě před dosažením Kazachstánu, pošleme pohled z místa, kde odstoupíme. Kazachstán je cílová země závodu, jinudy jet nemůžeme.

Adresu dárce potřebujeme znát ještě před odjezdem.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tričko s fotografií solárního kola

Trička bychom v případě zájmu vyrobili až těsně před odjezdem a byla by na nich kromě loga Arachne Aerospace i fotografie finální verze solárního tandemu - tak, jak bude naložený a plně vytuněný vypadat těsně před odjezdem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit