Zavěšený kafe/ CD Svět vlků - crowfunding kampaň

Zavěšený kafe/ CD Svět vlků

Nové debutové album Svět vlků. Autorské texty a melodie s akustickými nástroji. Máte rádi kafe?? :-) Budeme rádi za vaši podporu!!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Každý příběh má svůj začátek a ten náš se zrodil v létě roku 2020 za doby,kdy už vše bylo zavřené a začala doba jménem lockdown. Na nás všechny padl strach a obavy,to však nezlomilo myšlenku uskutečnit něco zcela nového. Co bude člověka naplňovat a dávat radost a tou je například hudba. Ale kde sehnat dobré muzikanty a také přátelé,kteří budou stát při sobě a ne,jen prosazovat svůj názor. 

Připadal jsem si jak Chris z filmu sedm statečných,když jsem postupně oslovil na koncertech,nebo i soukromě naše členy Zavěšeného kafe. A vlastně proč tento název zrovna kafe?

Nápadů bylo spousty,ale ať vás napadlo cokoliv,tak na internetu již takový název byl. Tenhle název se zrodil v hlavě mé manželky,když si vzpomněla,že v Praze je jedna taková kavárna a navíc to není jen nějaká fráze,ale má letitou historii.A když k tomu přičteme,že milujeme kafe,tak na pódiu se může tak zavěsit píseň navíc,jako další koupený šálek kávy pro někoho jiného.

Videa ke zhlédnutí

 

 

Obsazení a hudební nástroje

Jiří Kollarov - Zpěv,sólová kytara,ukulele

Pavel Dunda - Zpěv,Banjo

Jan Jiroušek - Zpěv,saxofon,akordeon

Vítězslav Adamec - Housle

Pavel Kohn - Hlavní zpěv,doprovodná kytara

Baskytara - Radek Exner  (Původní obsazení Luděk Štác) 

Když jsme začali poprvé od května vystupovat na koncertech,kde jsme se setkali s vaší přízní,napadla nás myšlenka vytvořit debutové album naší autorské tvorby s názvem Svět vlků. Byl by to jak pro vás,tak pro nás krásný dárek. Křest CD je plánovaný v polovině května. Již jsme začali nahrávat ve studiu Orange v Karlových varech. Můžete se těšit na 10 skladeb,které poprvé spatří světlo světa na médiích a zazní ve vašich uších.

Názvy skladeb

Zavěšený kafe

Panenka z máku

Když vsadíš na špatnýho koně

Duhový řetězy

Offroad

Svět vlků

Šachy

Křídla

Zůstaneš tu sám

Poutník

Autorský design na obal CD,malovaný kávou a tuší vytvořila talentovaná slečna Julie Štiková.

Budeme rádi,když nás podpoříte jak sdílením,tak i finanční částkou,která nepřijde nazmar. Můžete si vybrat i z nabídky jak CD,nebo digitální formě MP3 a jiné dárkové předměty. 

Co si o tomto projektu myslíte?