Startovač - financování projektů

Zastavovač času - Rok v Praze (kniha fotografií) - crowfunding kampaň

Novinky - Zastavovač času - Rok v Praze (kniha fotografií)

Čeho si nevšimneme, a máme to denně na očích? 365 dní v Praze, 365 černobílých fotografií. Foto a text Romek Hanzlík, předmluva Jáchym Topol

Knihy

Rok v Praze

Rok v Praze/Zastavovač času

Milí donátoři,

v tomto okmažiku byste všichni nebo téměř všichni již měli mít knihu doma. Ještě jednou vám všem děkuji za podporu, bez vaší pomoci by kniha nevznikla. Celkový náklad je 150 ks, každá kniha je očíslována. 

Věřím, že se vám dobře čte, vlastně prohlíží.

Moc by mi pomohlo, kdybyste, pokud jste na FB, dali knize hodnocení, jak se vám líbila.

No a lajk, pochopitelně, pokud jste tak ještě neučinili.

www.facebook.com/rokvpraze

přímý link na hodnocení by měl být tento:

www.facebook.com/pg/rokvpraze/reviews

Volné, každodenní pokračování Roku v Praze můžete sledovat na mém blogu brožovaného, tedy nevázaného života www.facebook.com/romekhanzlik.paperbacklife

Pokud byste věděli o někom, kdo by měl o knihu zájem, pošlu poštou nebo předám osobně, na mé pracovní stránce www.rock-jazz.cz je malý útulný eshop,  můžete tam pořídit i vinyl Psích vojáků, CD Bittová, Dusilová, Načeva, nebo filmy, do kterých jsem se přimotal.

Vaše přízeň je mi příslibem do budoucna, už mám zas nějaké nápady, jen co se otřepu, začnu zase kout pikle.

Vaše reakce na knihu  jsou mi podnětem, a občas nutí k zamyšlení, jako třeba včera, kdy jsem předal autorské tisky autorovi předmluvy. První, co řekl, ten úvod (míněna jeho otázka v předmluvě) je brutální, co. Stavíš si těma fotkama (míněno zastavení času) hráz před smrtí?

Jsme ve spojení.

Romek Hanzlík

 

Rok v Praze v tisku

Milí dárci knihy Rok v Praze, uvedl jsem věci do pohybu. Nebudu již nadále čekat, až původní tiskař slibotechna, který vyinkasoval zálohu na tisk, opraví stroj, který má půl roku rozbitý, a knihu jsem zadal tiskárně Chrt, kde jsem s úspěchem, promptně a dobře vytiskl před časem Máj. V pondělí se jdu podívat na zkušební tisky, a když bude vše v pořádku, bude to už otázka velice krátké doby. Omlouvám se za zdržení s knihou, které mě velice mrzí. Věřím, že vše poběží hladce, a že se ozvu v horizontu 2 týdnů, že kniha je doma. Díky za důvěru. Romek Hanzlík

Milí dárci knihy Rok v Praze,
uvedl jsem věci do pohybu. Nebudu již nadále čekat, až původní tiskař slibotechna, který vyinkasoval zálohu na tisk, opraví stroj, který má půl roku rozbitý, a knihu jsem zadal tiskárně Chrt, kde jsem s úspěchem, promptně a dobře vytiskl před časem Máj.
V pondělí se jdu podívat na zkušební tisky, a když bude vše v pořádku, bude to už otázka velice krátké doby.
Omlouvám se za zdržení s knihou, které mě velice mrzí.
Věřím, že vše poběží hladce, a že se ozvu v horizontu 2 týdnů, že kniha je doma. Díky za důvěru.
Romek Hanzlík

Rok v Praze

Milí příznivci, určitě už stejně jako já vyhlížíte knihu Rok v Praze. Tiskárna Jana Pařila www.paril.com, kde jsem tisk na jaře dohodl, má dost zpoždění, protože Pařilovi odešla nějaká zásadní součástka v mašinách, které měly knihu vázat. Již jsem dohodl jinou knihárnu, a za nemilé zpoždění se všem velice omlouvám. Teď už by to snad nemělo dlouho trvat. Doufám, že knihu budu moci poslat co nejdříve. Ještě před tím napíšu, ať nachystáte schránku, nebo si dohodneme, kdy se potkáme. Díky za přízeň. Romek Hanzlík P.S. Máj je do konce září k vidění v Památníku KHM v Doksech, od 1.10. v MKS Kolín, a od 8.10. v Praze Foto Škoda Vodičkova.