Zastavené obrazy - crowfunding kampaň

Novinky - Zastavené obrazy

Animace malby je proces pomíjivý, nezůstává nic hmatatelného. Rádi bychom film Strom na chvíli zastavili a vytvořili obrazovou knihu.

Knihy

111 podpisů

Nevycházím z údivu a všem moc děkuji. Odměna pro 111 z vás je připravena, v pátek jsem podepisovala a podepisovala.... 111 podpisů Obrázek

Od spuštění našeho projektu na Startovači nevycházím z údivu. Nejen nad tím, jak nečekaně rychle naskakují finanční příspěvky, ale především kolik milých, povzbuzujících a inspirativních ohlasů dostáváme. Překvapuje mě to, těší a dojímá...

Když je člověk celé dny zavřený ve studiu, v tmavé místnosti osvětlené pouze natáčecím prostorem a den za dnem tam pomalu zhmotňuje jakousi svoji představu, která má ve výsledku 15 minut a jen velmi složitými cestami se dostává k divákům, začne někdy trochu pochybovat. Ale teď jsou všechny pochybnosti pryč a zůstává veliká radost. Za celý tým, který se na tomto projektu podílí, vám strašně moc DĚKUJI!

Lucie Sunková

podpis_002_1.jpg

P.S. Přivezli jsme z tiskárny plakáty a já v pátek podepisovala a podepisovala...odměna pro 111 z vás je připravena:)

podpis_004_1.jpg

Aniž bychom tušili, dostali jsme se s naší sbírkou do MF Dnes Milníkem v MF Dnes 6.2.2016 Obrázek

Sobotní MF Dnes z 6. 2. zmínila naši sbírku s označením Milník. Děkujeme a těšíme se, že se (po trošce hledání) o nás dozvědí i čtenáři celostátního deníku. Ještě, že my jsme se o tom dozvěděli od kamarádů dříve, než zavřela trafika.