Zaručený adrenalin | crowdfunding kampaň

Novinky - Zaručený adrenalin

Aneb "Ze života smečky." Autor je čtyřnásobným otcem a všímá si tak drobných krás, které mu život v kalupu přináší. 25 povídek, 150 stran.

Knihy

11. duben 2014

Hotovo, dvacet!

Projekt úspěšně prošel cílem za mých neustálých ovací. Díky vám, milí přátelé, trenéři a startéři! Neozval jsem se ihned po protržení cílové pásky, ale dal jsem si fóra, abych vás nezahltil emocemi. Místo toho jsem slavnostně odnesl knihu do tiskárny a rozmařile si vybíral z krásných papírů na obálku. Taky jsem si knížku stáhl do čtečky, abych viděl, co vám pošlu. A moc se mi to líbí. Myslím, že Zaručený adrenalin bude vašim čtečkám slušet!
Hotovo, dvacet! Obrázek

A jedno vám ještě povím. Obsah knihy bude možná překvapivý - pro ty, co to znají, určitě.

Ale tady teď dám kousek, který tam bude mezi těmi nepřekvapivými:

..." Na zahrádce sedíme na dece, kocháme se a posloucháme monolog mé ženy o tom, co všechno bychom sklízeli, kdybychom to ovšem  zasadili, okopávali, zalévali, odplevelovali odkrtkovávali a pozitivně motivovali. Naštěstí jsme oba intelektuálové, tak o tom v mechu a kapradí jen žvaníme a dál kupujeme řeckou mrkev v Albertu.

Jak si tak balíme deku, kráčíme rozvážně k autu, v tom žena moje roztomile zahlásí: To je dnes ale krásný den. Ani jsi mě nenasral!"...

Zpět na výpis

  • Splněno 32 192 Kč (128 %)
  • 128 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 29 Startérů

Autor projektu

Libor Michvocík - obrázek
  • projekt od Libor Michvocík
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

DĚTSKÝ SMÍCH

Nic není na světě hezčí, než dětský smích. Nic to nestojí a kolik udělá radosti... Tak tady to máte podobně.
Každému dárci stokoruny hezky poděkuji posláním e-book ve formátu pdf.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

POCHVALA V ŹÁKOVSKÉ KNÍŽCE

Co může rodiče víc potěšit, než písemná pochvala od třídní učitelky, že vaše dítě přineslo do školy nejvíc hliníku.
Každému přispěvateli dvousetkoruny knihu pošlu domů i s osobním věnováním (dle přání).
A také e-book.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

DĚTI SI HEZKY HRAJÍ

Co žádat víc od všedního odpoledne, než aby si děti zalezly do pokojíčku a hezky si až do večeře hrály. (Nervou se, neskáčou po postelích, netrhají si vzájemně trička, nekoušou se a nechodí co tři minuty jedno na druhé žalovat...)
Knížka s věnováním a jmenným poděkováním na poslední stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

DĚTI NA VÍKEND U BABIČKY

Babička si dobrovolně bere všechny vaše děti na víkend k sobě (do jiného města). Vy máte celý víkend pro sebe. Až se vám z toho štěstí motá hlava!
Knížka s věnováním, poděkování v knížce, e-kniha "528 dní v Pákistánu" ve formátu pdf. a originální tričko jako odpověď na dotaz pokladní v supermarketu: "Máte naši kartičku?" z limitované edice (25ks pro celou Evropu)
a taky VIP místo na křtu!

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

DĚTI NA PIONÝRSKÉM TÁBOŘE

Přišlo vám závazné potvrzení, že všechny vaše děti byly přijaty do pionýrského tábora na druhém konci republiky, kde není mobilní signál a nelze z něj utéci.

Knížka s poděkováním, e-kniha, originální triko Mužů z Hauzu (nebíčková ženská verze), VIP místo na křtu v Příbrami 26. dubna 2014, "Survival Kit Opravdových Mužů z Hauzu."

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
3 000 Kč

DOSPĚLÉ DĚTI

Všechny vaše děti dosáhly plnoletosti, opustily hnízdo a založily hnízda vlastní. Píší vám láskyplné dopisy, trávíte u nich vánoční svátky a každoročně se necháte překvapit dovolenou v Karibiku, na kterou se pro vás složí.

Knížka s poděkováním, obě e-knihy, originální triko Mužů z Hauzu (nebíčková ženská verze), Ještě víc VIP místo na křtu v Příbrami 26. dubna 2014 (včetně pohoštění a svíček na stole), podepsaný plakát Mužů z Hauzu s věnováním. Podepsané PF 2015 (v prosinci).

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit