Zaručený adrenalin | crowdfunding kampaň

Novinky - Zaručený adrenalin

Aneb "Ze života smečky." Autor je čtyřnásobným otcem a všímá si tak drobných krás, které mu život v kalupu přináší. 25 povídek, 150 stran.

Knihy

07. duben 2014

93% a ještě 8 dní

Kamarádi se ptají, co budu dělat, když vyberu víc, než je cílová částka. Budu expandovat. Knížka nebude jen ve dvou knihkupectvích v Příbrami a po pár krámcích okresu, ale rozvezu ji do větších měst po Středočeském kraji. Taky budu moci udělat víc autorských čtení po knihovnách regionu. Prostě, udělám knížce takovou podporu, aby o ní věděli i jiní lidé, než jen příbuzní a kamarádi. Takže, díky vám!
93% a ještě 8 dní Obrázek

 A ukázka z titulní povídky:

…V houfu vstupujeme dovnitř. T-Rex vidí reklamní slunečník a začíná se nahlas dožadovat coly. Obě princezny různého pohlaví se překřikují, která je víc potichu.. Rychle je usazuji a Tetu strkám pod stůl. Princezna Laula oznamuje všem návštěvníkům pohostinství, že má řízek tuze ráda. Princezna Matýsek odchází v nestřeženém okamžiku k vedlejšímu stolu, kde se krmí jiný indiánský kmen a závistivě sliní. T-Rex křičí na obsluhu a dožaduje se coly. Sotva se mi je podaří sehnat zpět ke stolu, přichází číšník. Lenka objednává, děti chtějí něco jiného, číšník tázavě kouká, já zařvu a potvrzuji objednávku. Děti vzlykají, že chtěly něco jiného a vyhrožují, že nebudou jíst. Přinášejí nám pití, co můžou pít jen ti, kteří budou jíst. Děti slibují, že budou hodné a vrhají se na pití. Číšník přináší nový ubrus a říká, že se nic nestalo. Má neupřímný pohled. Děti pláčí, že mají žízeň, protože už nemají pití. Aby nezlobily, soutěžně krkají. Dělám, že nevidím vytřeštěné oči vedlejších stolů. Princezna Laula chce čůrat, princezna Matýsek kakat. Rozdělujeme si je a utíkáme na záchod. T-Rex odchází vyčůrat Tetu do umělých květin v rohu místnosti…

Zpět na výpis

  • Splněno 32 192 Kč (128 %)
  • 128 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 29 Startérů

Autor projektu

Libor Michvocík - obrázek
  • projekt od Libor Michvocík
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

DĚTSKÝ SMÍCH

Nic není na světě hezčí, než dětský smích. Nic to nestojí a kolik udělá radosti... Tak tady to máte podobně.
Každému dárci stokoruny hezky poděkuji posláním e-book ve formátu pdf.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

POCHVALA V ŹÁKOVSKÉ KNÍŽCE

Co může rodiče víc potěšit, než písemná pochvala od třídní učitelky, že vaše dítě přineslo do školy nejvíc hliníku.
Každému přispěvateli dvousetkoruny knihu pošlu domů i s osobním věnováním (dle přání).
A také e-book.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

DĚTI SI HEZKY HRAJÍ

Co žádat víc od všedního odpoledne, než aby si děti zalezly do pokojíčku a hezky si až do večeře hrály. (Nervou se, neskáčou po postelích, netrhají si vzájemně trička, nekoušou se a nechodí co tři minuty jedno na druhé žalovat...)
Knížka s věnováním a jmenným poděkováním na poslední stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

DĚTI NA VÍKEND U BABIČKY

Babička si dobrovolně bere všechny vaše děti na víkend k sobě (do jiného města). Vy máte celý víkend pro sebe. Až se vám z toho štěstí motá hlava!
Knížka s věnováním, poděkování v knížce, e-kniha "528 dní v Pákistánu" ve formátu pdf. a originální tričko jako odpověď na dotaz pokladní v supermarketu: "Máte naši kartičku?" z limitované edice (25ks pro celou Evropu)
a taky VIP místo na křtu!

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

DĚTI NA PIONÝRSKÉM TÁBOŘE

Přišlo vám závazné potvrzení, že všechny vaše děti byly přijaty do pionýrského tábora na druhém konci republiky, kde není mobilní signál a nelze z něj utéci.

Knížka s poděkováním, e-kniha, originální triko Mužů z Hauzu (nebíčková ženská verze), VIP místo na křtu v Příbrami 26. dubna 2014, "Survival Kit Opravdových Mužů z Hauzu."

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
3 000 Kč

DOSPĚLÉ DĚTI

Všechny vaše děti dosáhly plnoletosti, opustily hnízdo a založily hnízda vlastní. Píší vám láskyplné dopisy, trávíte u nich vánoční svátky a každoročně se necháte překvapit dovolenou v Karibiku, na kterou se pro vás složí.

Knížka s poděkováním, obě e-knihy, originální triko Mužů z Hauzu (nebíčková ženská verze), Ještě víc VIP místo na křtu v Příbrami 26. dubna 2014 (včetně pohoštění a svíček na stole), podepsaný plakát Mužů z Hauzu s věnováním. Podepsané PF 2015 (v prosinci).

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit