Zaručený adrenalin - crowfunding kampaň

Zaručený adrenalin

Aneb "Ze života smečky." Autor je čtyřnásobným otcem a všímá si tak drobných krás, které mu život v kalupu přináší. 25 povídek, 150 stran.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Proč a jak (ale můžete to klidně přeskočit)

Před šesti lety jsem napsal knížku 528 dní v Pákistánu. Autentický deníkový záznam zakladatele technických služeb na malém městě v nárazníkovém pásmu Azad Jammu and Kashmir se nečekaně vyprodal a ohlas mi udělal takovou radost, že jsem začal na blogu I-dnes zveřejňovat postřehy z vlastního rodinného života. S příbramskou živoucí legendou, písničkářem Petrem Vašinou jsme si vymysleli besídku Muži z Hauzu, se kterou pravidelně vystupujeme jako skuteční umělci. Já čtu, Petr hraje. (viz startovní video). I cédéčko jsme si vydali a prodali. A teď knížka.

DSC_2844xdb.jpg

Knížka

Na besídkách se ptají, proč už jsem dávno nenapsal knížku a z rodičů tak nesejmul těžkou deku obav, co všechno ve výchově zanedbali. Takže, tady to máte. Svědectví přeživšího účastníka rodinného odboje, které vás utvrdí v tom, že vaše děti jsou úplně normální, i když vám někdy nervy šplouchají v sandálech. Už se nemusíte bát návštěvy ze sociálky. To, co se děje vám, děje se i v jiných smečkách. Jen se o tom nahlas nemluví stejně jako o onanii. Nemám žádné návody, jak přežít. Ale umožním vám škodolibě se smát mým příběhům -  a to je zdravé!

"Sobotní dopolední rodinná idylka. Děti si hrají v pokojíku, v kuchyni se vaří oběd, za okny svítí sluníčko, ptáčci štěbetají. Atmosféra doslova vybízí k odpočinku na gauči, četbě a průběžnému monitoringu televizních kanálů. V celém blízkém vesmíru se rozhostila nirvána.

Lenka vstoupí do pokoje s voňavou kávou, přesně v tom hrnečku, co mám tak rád. Usměje se na mě, a když se předkloní, aby mi hrneček podala, na chvíli jí vidím do výstřihu. Je pořád pevná a jak má pružné tělo! Chci říct něco moc milého a hezkého, když v televizi blikne upoutávka na konkurs do soutěže Výměna manželek.

Co kdybychom tě přihlásili, vypadne ze mě vtipně a oba se zasmějeme. Já víc" ...

muži z hauzu na facebook.jpg

A proč potřebuji podporu?

Netuším, zda ještě někdy v životě něco napíšu. A tak chci, aby ta knížka opravdu vypadala dobře. Žádný kompromisy, recyklovaný novinový papír, rozpadající se vazba. Chci knížku, která se bude dobře držet v ruce, vonět skutečným papírem a vydrží doma i pro budoucí generace. Při malém nákladu je těžké zařídit, aby cena byla přiměřená. Proto jsem zde na Startovači. Když to vyjde a dosáhnu plánované částky, zaplatím část nákladů na tisk, sazbu, redakci... a zbytek se snad dorovná prodejem :-)

A nakonec musím říct ještě jedno. Tato kniha je první, kde se poprvé představuje jako ilustrátor Břetislav Doležal, jehož díla zdobí nejednu plochu monitoru v širém Podbrdí.

krabička.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?