Zapomenutá filmová hvězda Truda Grosslichtová - crowfunding kampaň

Novinky - Zapomenutá filmová hvězda Truda Grosslichtová

Je na čase, aby tato báječná žena měla taky svou knihu. Výjimečná na to byla dost. Kupte si nyní její životopisnou knihu a zajistěte tak její vydání.

Knihy

Setkání s Trudou

Zjistila jsem, že téma zaujalo především starší generaci. Tak nezapomeňte předkoupit knihu babičkám, maminkám a tetám. Bude se jim líbti. Kniha vyjde v malém nákladu.
Jan Kubiš a Trudin bratr Otto na společné fotografii z anglického tréninkového tábora ve Shropshire. Fotografie byla pořízena krátce před Kubišovým odletem do Československa s úkolem odstranit Heydricha.

Proč zrovna oni dva na jedné fotografii? A proč byla tato fotografie o několik let později otištěna v anglických novinách? Více se dozvíte v druhé části Tudiny biografie.

Podělte se o tuto informaci se svými známými i neznámými. A pokud je téma zaujme, mohou projekt podpořit, mohou si koupit knihu a dočíst se více.

Děkuju, Milena

Ahoj startéři, děkuji za vaši podporu a důvěru. Už to, že jste můj projekt podpořili, říká něco o vás - máte rádi výzvy, jste zvídaví a otevření novým věcem.. a současně jste otevření tomu, co může minulost ještě říci. Pojďte hledat se mnou! Obrázek

Zapojte sebe i své přátele do FOTOPÁTRÁNÍ.

O co jde? Hledám držitele autorských práv ateliérů z první poloviny 20.st., ve kterých vznikaly Trudiny fotografie nebo fotografie Trudiných rodinných příslušníků. Jedná se o tyto fotoateliéry: Mráz Praha 1, Šlár Národní třída 26 Praha, F. Massak Praha, J. Picek Praha a Jičín, Ströminger Praha.

Děkuji za spolupráci při pátrání :-)! Milena