ZANECHTE ODKAZ V KOSTELE SV. VÁCLAVA | crowdfunding kampaň

ZANECHTE ODKAZ V KOSTELE SV. VÁCLAVA

Přispěj k úsilí lidí, kteří vlastními silami vybudovali jedinečný chrám v Sazovicích. K jeho dokončení chybí už jen málo!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Přispěj k úsilí lidí, kteří vlastními silami vybudovali jedinečný chrám. K jeho dokončení chybí už jen málo. Za tvou pomoc bude tvé jméno vytesáno do žulového kruhu, který je součástí nádvoří u kostela nebo obdržíš jiné zajímavé odměny.

Kostel koláž.jpg

Jsme parta nadšenců, kteří věří. Věří třeba v to, že k vesnici patří kostel, že dobro je silnější než zlo a že je normální si pomáhat. Proto jsme v Sazovicích, vesnici poblíž Zlína, kde dosud chyběl, postavili z vlastních i vybraných prostředků architektonicky jedinečný svatostánek - kostel sv. Václava. Je ve tvaru smotku papíru a jeho výstavba byla v plánu od roku 1935. Na dokončení interiéru kostela chybí 300 000 Kč. Prosíme o příspěvek, za který nabízíme svého druhu nesmrtelnost - tvé jméno bude navěky zvěčněno v žulovém kruhu u chrámu.

Koláž Kostol.jpg

 Spolek pro výstavbu kostela sv. Václava (dále jen Spolek) vznikl dne 1. května 2011 za účelem výstavby kostela v obci Sazovice. Obec spadá do farnosti Mysločovice. Sazovice se nacházejí ve vzdálenosti 12 km severozápadně od Zlína a mají 730 obyvatel.

První snahy postavit zde kostel byly již před druhou světovou válkou, ovšem další historický vývoj a politická situace v naší zemi nedovolili tento záměr realizovat. Až po roce 1990 se k této myšlence vrátilo několik občanů a 1. května 2011 byl pod vedením a na základě impulsu tehdejšího myslockého faráře P. Františka Krále Spolek obnoven.

Být účasten při stavbě kostela je vzácný dar. Jak často se člověku naskytne v životě tato mimořádná příležitost? Být při ní, podílet se a pomáhat při budování chrámu? A nyní tato možnost přichází k tobě.  

DSC_8247-Edit.jpg

kostel_up_small_webrez.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 33 300 Kč (11 %)
  • 11 %
  • 300 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Spolek pro výstavbu kostela sv. Václava - obrázek
  • projekt od Spolek pro výstavbu kostela sv. Václava
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Dobrý pocit

Při zaslání příspěvku 100 Kč budete mít dobrý pocit, že jste pomohli tomuto výjimečnému projektu. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Děkovný dopis

Za Váš příspěvek 150 Kč od nás obdržíte děkovný dopis, který bude doručen přímo na Vaši adresu. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Vstupenka na ples

Za příspěvek 300 Kč od nás obdržíte vstupenku na ples, který se bude konat 4. 2. 2017 v Sazovicích. Děkujeme!

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
400 Kč

Svíčka s motivem našeho kostela

Při příspěvku 400 Kč od nás dostanete svíčku s motivem našeho kostela sv. Václava. Její plamen rozjasní každou místnost ve Vašem domově. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Zvonek s nápisem sv. Václava

Za příspěvek 800 Kč od nás dostanete zvonek s nápisem sv. Václava. Tento zvonek Vám bude připomínat, jaké gesto jste pro nás udělali a bude Vám zvonit napříč životem. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 300 Kč

Balíček kostela sv. Václava

Za příspěvek 1 300 Kč od nás dostanete balíček odměn - zvonek s nápisem sv. Václava, svíčku s motivem našeho kostela a děkovný dopis. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Zarámovaný grafický list kostela sv. Václava

Za příspěvek 5 000 Kč od nás dostanete zarámovaný grafický list kostela sv. Václava spolu s děkovným listem, aby každý viděl, na jaký kostel jste přispěl a jakou šlechetnou věc jste udělal. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
15 000 Kč

Vyrytí jména do žulového kruhu

Za 15 000 Kč bude Vaše jméno žít věčně! A to v žulovém kruhu před kostelem sv. Václava. Každý uvidí, jaké velké gesto jste udělal a že jste dopomohl k výstavbě tohoto kostela. Celé generace budou o Vás vědět. Děkujeme!

Počet dostupných odměn: 15/16

Nelze podpořit
50 000 Kč

Andělé projektu

Naši andělé projektu! Za 50 000 Kč bude Vaše jméno vyryté v jednom ze třech žulových kamenů nejblíže kostelu a bude dozdoben malým andělem, protože to jste Vy - andělé našeho projektu! Každý, kdo kdy půjde okolo, uvidí, že vy jste ti, kteří projektu dopomohli! DĚKUJEME!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit