Zákon spravedlnosti - crowfunding kampaň

Zákon spravedlnosti

Pilotní díl první série původního, českého, akčního seriálu. Můžete se těšit na díly plné bojových scén, vážných problémů i humoru.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jelikož se v české produkci za posledních několik let neobjevil žádný kvalitní akční film, napadla nás myšlenka tuto „díru“ vyplnit. S vaší pomocí chceme zrealizovat náš plán na vytvoření seriálu Zákon spravedlnosti, ve kterém budeme konfrontovat otázku práva a spravedlnosti (jelikož co je spravedlivé, nemusí být vždy v mezích zákona).

Seriál Zákon spravedlnosti bude plný akčních scén, humoru a reálného pohledu na sebeobranu. Naši herci se věnují bojovému umění 5, 10 a někteří i 30 let. Vedoucím projektu je Štěpán Benca, učitel bojových umění a osobní ochránce, držitel 5. danu Judo a 4. danu Aikidó. Námět má na starosti Martin Snopek, držitel 1. danu Aikidó, který se věnuje tomuto bojovému umění přes 10 let. Dále budou kromě zkušených herců a hereček účinkovat další držitelé černých pásů, externisté v bezpečnostních agenturách, vyhazovači, kaskadéři a další lidé aktivní v oboru. Proto bychom chtěli zužitkovat veškeré naše nabyté zkušenosti z reálných bojových situací a vytvořit seriál, na který se dá koukat a hlavně, který Vás bude bavit!

 

Na co se můžete těšit?

Na napínavý příběh sepsaný Martinem Snopkem, plný kvalitních bojových scén. Na situace ze života, které se mohou stát komukoli z nás. Na zajímavou politickou zápletku, která je více než reálná. Na akci. Na humor.

 

O čem to bude?

Náš hlavní hrdina (hraje Štěpán Benca) se vrací z tréninku, když nachytá bandu zlodějů, vykrádající mu auto. Situace vyeskaluje do fyzického konfliktu. Výsledek rvačky však roztočí kolotoč dalších událostí, protože jeden z vytrestaných je syn vlivné političky.

 

Na co budou peníze použity?

Finanční prostředky využijeme na natočení pilotního dílu. Dle výše vybraného obnosu zajistíme potřebnou techniku pro natáčení, vizuální a zvukové efekty, spotřební materiál jako je nádobí, rozbitelný nábytek a jiné rekvizity, zajistíme interiéry a exteriéry, nahrajeme soundtrack, a část samozřejmě půjde na lidské zdroje.

 

Jak to bude probíhat?

Pilotní díl seriálu bychom chtěli natočit a uveřejnit na podzim 2014. 
Následně bychom chtěli zajistit natočení dalších dílů.

 

V případě, že budete mít nějaké dotazy, kontaktujte nás mailem na stepan.benca@seznam.cz

Nejvýznamnější dárci budou pozváni na večírek s promítáním. 

Za tým Zákon spravedlnosti, Štěpán Benca & Martin Snopek

Co si o tomto projektu myslíte?