Startovač - financování projektů

Zaklínač: Ozvěny zániku - crowfunding kampaň

Novinky - Zaklínač: Ozvěny zániku

Zaklínač: Ozvěny zániku je název amatérského seriálu ze světa Zaklínače, který právě vzniká a je otevřen všem nadšencům s touhou se angažovat.

Film & Video
Přijspějte 800 na projekt a dostane místo na šermířském semináři Zaklínač - bojová škola, který je veden Robertem Waschkou v Domě Rytířských ctností v Brně. Zaklínačský výcvik nyní dostupný jako odměna za příspěvek! Obrázek

Zaklínači jsou stvořeni k boji s netvory, často však musí chránit svůj život proti lidem. Jejich bojový styl je brutálně přímočarý pragmatismu, s mečem drženým jednou i dvěma rukama, s nožem na blízko a znameními na střední vzdálenost. Zaklínač musí umět zápasit. Zaklínačský boj je otázka taktiky, technik a kondice. A kdo Zaklínače znají... vše co si chcete vyzkoušet.

Pro velký zájem již podruhé! Pro možnost účasti na obou bězích změníme polovinu obsahu, abyste se nenudili.

Budeme šermovat, zápasit, házet. Uděláme si některé testy, třeba postřehu. 
Boj vyzkoušíme proti více protivníkům, proti extrémě silnému nepříteli i proti neviditelnému zlu. Vyzkoušíte si tasení zerikánské šavle. Vyzkoušíte si literárnmí i herní styly, od piruet k silným úderům. Zaměříme se tontokrát na Skelige, meč a štít proti zaklínači.

 

datum a čas: 7. 5. 2016, 9:00- 17:00

odkaz akce:

https://www.facebook.com/events/253117111700775/

Nové video!

Nahráli jsme vám nové video! Jde o reportáž ze sobotního natáčení z Curie Vítkov. Za materiál mockrát děkujeme Honzovi Spilkovi!

Nahráli jsme vám nové video! Jde o reportáž ze sobotního natáčení z Curie Vítkov. Za materiál mockrát děkujeme Honzovi Spilkovi! 

Lokace check!

Dnes se nám opravdu dařilo. Přesáhli jsme 50% a navíc jsme zajistili lokaci na víkendové natáčení - skanzen Curia Vítkov! Lokace check! Obrázek

Dnes se nám opravdu dařilo. Přesáhli jsme 50% a navíc jsme zajistili lokaci na víkendové natáčení - skanzen Curia Vítkov!  Těšte se tedy na skvělé záběry z tohoto skvělého místa :)