Startovač - financování projektů

Základní škola DiviZna - crowfunding kampaň

Novinky - Základní škola DiviZna

V září otevíráme v Kuřimi novou základní školu. Pomozte nám vytvořit pro děti krásné a podnětné prostředí, kde budou moci růst společně s DiviZnou.

Ostatní

Téměř v polovině

Milí přátelé,

máme za sebou teprve 4 dny kampaně, překročili jsme 50 000 Kč a blížíme se 50% cílové částky. To je skvělý start.  Nestačíme se Divit.

Moc děkujeme rychlým, odvážným, anonymním, prostě všem startérům. Děkujeme za krásné jedničky i všechna další čísla. A také za povzbudivá a milá slova podpory. Máme opravdu hodně velkou radost. Stále je určitě spousta lidí, kteří o našem projektu ještě nevědí. Dejte jim vědět. 

S dětmi zapsanými do DiviZny a jejich rodinami jsme o víkendu chystali odměny. Malí i velcí řezali, brousili, pilovali, malovali. Ještě nás čeká naolejovat dřívka, vypálit hrnečky, přišít knoflíky, navážit čaje a už budou odměny nachystané pro své nové majitele. Určitě si něco vyberte, třeba jako dárek pro někoho blízkého. Radost se může šířit ještě dál. A pro ty, kteří se stále nerozhodli, kterou odměnu, prozradíme, že máme nějaké další v zásobě. Můžete se těšit.

Děkujeme za vaši podporu

všichni DiviZnoví.