Základní škola DiviZna - crowfunding kampaň

Novinky - Základní škola DiviZna

V září otevíráme v Kuřimi novou základní školu. Pomozte nám vytvořit pro děti krásné a podnětné prostředí, kde budou moci růst společně s DiviZnou.

Ostatní
Milí přátelé,

máme před sebou cílovou rovinku, napínáme síly, dosahujeme skvělého výsledku… Ještě týden můžete společně s námi žít Startovačem, jásat nad přibývajícím počtem přispěvatelů i narůstající částkou, vybírat odměny nebo přispět jen tak. Končíme v pátek 21.6. ráno. Nezapomeňte, že v posledních dnech je třeba využít rychlých způsobů platby - platba kartou nebo PayPal, aby platby dorazily do tohoto termínu.

A jedna novinka, kterou jsme si pro vás schovali. Každý pořádný film se dočká svého remaku. A ten okamžik je tady: https://youtu.be/QZFVrWNl508

Nikdy bychom nečekali, že ho spontánně vytvoří naše vlastní děti. Je pravda, že jsme si všimli, že si poslední dobou také nějak podezřele často hrají na školu. Ale toto jsme nečekali. Je to tak, děti se zkrátka učí nápodobou…

S velkými díky za vaši podporu

všichni DiviZnoví.

 

Milí podporovatelé, je to tady!

Právě dnes jsme s vaší pomocí překonali částku 111 111 Kč. Jste skvělí a MOCKRÁT VÁM DĚKUJEME. Teď už je jisté, že o vybrané peníze nepřijdeme. Naše kampaň však ještě nekončí a můžete přispívat i nadále přes 100% cílové částky.  Další metu už si ani neodvažujeme stanovit, necháváme ji na vás a na vaší štědrosti. Každá koruna navíc u nás najde využití.

Co dalšího bychom rádi pořídili? Například  příslušenství na dovoz obědů pro děti (gastronádoby), dovoz a ladění klavíru, který nám bude zapůjčen (a moc za to děkujeme), židle pro hosty na představení, koncerty a další velmi  kulturní a společenské záležitosti nebo třeba žaluzie do oken a vhodná svítidla podle požadavků hygieny. 

A stále nám také můžete pomoci šířením zprávy o našem projektu, oslovením svých známých, sdílením, komentováním. I toto všechno má velký význam.

S velkými DÍKY vaši DiviZnoví.

Přidáváme odměny

Milí přátelé a podporovatelé,

máme za sebou dva týdny života našeho projektu. Z vašich příspěvků se již sešlo více než 76 000 korun, což je 68% částky, na kterou chceme dosáhnout. Děkujeme všem, kteří dosud přispěli. Velmi si vaší štědrosti vážíme a věříme, že s vaší podporou to zvládneme.

Zatímco vy jste přispívali a vybírali z našich startovacích dárků, my jsme také nezaháleli. Dokončili jsme pro vás první sérii DiviZnových hrnečků. Z fotek to sice není cítit, ale hrnečky jsou úplně čerstvé, ještě teplé, právě vytažené z pece: Malovaly je děti i maminky. Najdete ten svůj?

A pro ty, kteří si stále ještě nevybrali, přidáváme další odměny. Pro potěchu vaši či někoho blízkého si můžete vybrat třeba sušenky k čaji s DiviZnou, velkou sadu pro čaj s DiviZnou, velký DiviZnový sešit nebo flétnové lekce v naší škole.