Zájmové kroužky a pomůcky pro TÁBORNÍČEK - crowfunding kampaň

Zájmové kroužky a pomůcky pro TÁBORNÍČEK

Nastartujte s námi kroužky pro TÁBORNÍČEK, pomůžete tak k rozvoji volnočasových aktivit pro děti a zřízení nových zájmových kroužků v Plzeňském kraji

Ostatní
Zájmové kroužky a pomůcky pro TÁBORNÍČEK

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Naším novým projektem, který bychom chtěli v letošním roce odstartovat, jsou zájmové kroužky s divadelní, sportovní a výtvarnou tématikou. Také máme v plánu pořádat pobytové tábory. Pro tyto aktivity nám chybí potřebné sportovní vybavení a kuchyňské zázemí.

Díky Vašemu příspěvku bude možné vše potřebné zakoupit a dále tak rozvíjet naši činnost. 

Naším cílem je dostat děti od počítačů a zaměřit jejich pozornost na pohyb v přírodě, interakci s ostatními dětmi a estetické vnímání světa kolem nás.

Rádi bychom Vám přiblížili, kdo jsme a na čem právě pracujeme.

Jsme malá rodinná firma, která se věnuje plánování a realizaci aktivit ve volném čase pro všechny ty, co neradi sedí doma. Zároveň i my vše děláme ve svém volném čase. Převážně se zaměřujeme na Plzeňský kraj, ale v rámci táborů bychom se chtěli pohybovat po celé České republice. I v tuto nepříznivou dobu se snažíme pokračovat v naší dobrovolnické činnosti. Aktuálně pořádáme sérii Kvízových stezek v různých Plzeňských parcích. Za úspěšné dokončení mohou účastníci dostat i drobnou odměnu. 

Zabýváme se převážně sportovními aktivitami pro děti - jednodenní akce, víkendové pobyty, příměstské tábory a akce pro širokou veřejnost. Na své si u nás přijdou i rodiče, například při samosběrech ovoce či pletení ze slámy.

Velkým úspěchem pro nás byla akce Rozloučení s prázdninami 2020. Po jejím skončení jsme si byli jistí, že musíme v tomto směru pokračovat i nadále. Zúčastnilo se zhruba 300 dětí a dostali jsme jen pozitivní zpětnou vazbu.

Díky, nově zakoupeným pomůckám bude program pro děti ještě pestřejší a zábavnější.

Předem děkujeme

Máte nějaký dotaz? Neváhejte se nás zeptat:

WEB : http://www.suseni-holzwood.cz/tabornicek/

Telefon : +420 702 922 755 Jiří Šafár

Facebook : https://www.facebook.com/Volnocasoveaktivity

Instagram : https://www.instagram.com/volnocasoveaktivity_holzwood/

 

UKÁZKA ODMĚN KTERÉ LZE ZAKOUPIT

 

Co si o tomto projektu myslíte?