Zaječí Album | crowdfunding kampaň

Zaječí Album

Pomozte nám natočit nové Ušaté Album, ať máte co poslouchat na chatě, v autě, ve vaně, na párty, v práci nebo ve škole..prostě kdekoliv a kdykoliv :-)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Žádná kapela by neexistovala bez Vás - bez jejich POSLUCHAČŮ. Vy jste důvod, proč pilovat pecky ve zkušebně..Vy jste důvod, proč tahat cajky ráno z auta...Vy jste ten pravý důvod, proč dělat nové písně...a nám se za Ušima zrodily nové popěvky a rádi bychom je s Vaší pomocí oblékli do slušivého zvukového kabátku....nebudeme tedy chodit kolem horké kaše - jde nám o VAŠE ÚSPORY :-)

....pomožte nám nahrát a vydat naše nové Ušaté CD....

....je jasné, že vydělat nějakou tu kačku dá rozhodně práci...a Vy pak svoje peníze můžete utratit různými způsoby...třeba za dovolenou, nebo jít do kina a nebo si koupit mraky piv a nebo třeba zahrádku..a pak je tu ještě další možnost - pomůžete nám zrealizovat novou nahrávku, kde budou basy dunět a výšky brilantně jiskřit, refrény budou honosně gradovat a synťákové zvuky dodají potřebnou náladu...tak prostě dejme kačky dohromady :-)..co Vy na to?

Nadělte si k Vánocům Nové Ušaté Album s předstihem a do konce března už Vám budem doma nově vyhrávat - to by šlo, né ? :-)

Děkujeme

Zajíc Company, Ušatá Parta, která Vás nezklame

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 15 166 Kč (27 %)
  • 27 %
  • 55 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Zajíc Company - obrázek
  • projekt od Zajíc Company
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Jen tak za Uši

Někdy je dobrý udělat něco jen tak...tak třeba teď máte po ruce přebytečné kilo a přihodíte ho do naší Albové Ušaté kasičky :-)..a jako odměna bude Vaše jméno navždy zvěčněno v bookletu našeho Alba...Co Vy na to?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Ušaté Album v MP3

Získáte nové album v digitální podobě - zašleme Vám mp3 link a heslo na něj - rychlé, pohodlné a praktické - nemýlíme se?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Ušaté Album

Za tři stovky předem Vám můžeme nabídnout fyzický nosič s novými písněmi a samozřejmostí je link na mp3 s tajným heslem - to by šlo, né?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Ušaté Album s věnováním

Někdo touží mít něco extra..něco jedinečného...a za 4 kila tady máte možnost vlastnit Ušaté Album speciálně podškráblé..k tomu samozřejmě link na mp3 s tajným kódem - líbí?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Ušaté Album s Lupeny

A pomalu to začíná gradovat...k dispozici je za 500 korun Ušaté Album podškráblé spolu s mp3 linkem s tajnoheslem a jako bonus 2 volňásky na koncertní křest....takže uvidíme se tam, jo?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Ušaté Album s Trikem

..za Vašich 7stovek si pořídíte slušivé triko spolu s naším novým Ušatým Albem...k tomu samozřejmě přihodíme i jeho elektronickou variantu v podobě mp3 linku s tajným heslem..berete?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Ušaté Album s Lupeny a Trikem

Nové Album si žádá i nový ohoz...za Váš štědrý příspěvek v hodnotě tisicikoruny Vám nadělíme Ušaté Album + 2 lupeny na křestovní koncert + triko na Vaši sexy postavu. A ktomu odkaz na mp3 album a 2 volné vstupy na 5 koncertů Zajíc Company (neplatí pro festivalou nabídku) - to by šlo, né?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
6 000 Kč

Ušaté Nahrávání

Máte sen si prožít jeden Den Nahrávání s Ušatou partou? Od snu k realitě Vás dělí jenom malá finanční částka...a potom se i Vy stanete součástí nějaké písně na Ušatém Albu - čeká na Vás synťák, nebo kousek kytary a nebo třeba kousíček Vokálu - určitě najdem nějaké Vaše uplatnění při nahrávání..k tomu Album pak samotné, triko a 2 lupeny na křest Alba...co myslíte? Líbí?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Ušatý Sponzoring

Ideální varianta pro firmy..přispějte nám částkou deseti tisícovek a Vaše logo se bude vyjímat na obalu Ušatého Alba - k tomu samozřejmě dostanete 2x ušaté Album, 2x triko a 4x lupeny na křest Alba...blíží se konec roku, tak co na to Vaše Účetní?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
20 000 Kč

Ušatý Sponzoring na Druhou

Větší firma může mít třeba větší chuť nás více sponzorovat...prostě Vaše peníze místo odevzdání státu odevzdejte do Ušatých písní...Vaše logo se bude vyjímat jak na obalu, tak v bookletu vedle názvu "Hlavní partner"..k tomu 4x Ušaté Album, 4x triko a 8 lupenů a odkaz na mp3 pro celou Vaši firmu...paní Účetní musí být šťastná - no né?

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
30 000 Kč

Z nadité kapsy

Třeba jen máte rádi naši muziku..a třeba máte zrovna vyboulenou kapsu tisícovkama a nevíte , co s tím? Pro tento případ jsme pro Vás připravili tuto speciální odměnu...prostě dáte kupu peněz na Ušatou Desku a dostanete na oplátku 5x Ušaté Album + 5x trika + lístků na křest Alba kolik si řeknete :-)..a k tomu soukromý koncert na Vaší Akci...a je nám jasný, že je to hlavně Váš filantropický dar pro naše Ušaté písně :-)..děkujeme

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit