Zaječí Album - crowfunding kampaň

Zaječí Album

Pomozte nám natočit nové Ušaté Album, ať máte co poslouchat na chatě, v autě, ve vaně, na párty, v práci nebo ve škole..prostě kdekoliv a kdykoliv :-)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Žádná kapela by neexistovala bez Vás - bez jejich POSLUCHAČŮ. Vy jste důvod, proč pilovat pecky ve zkušebně..Vy jste důvod, proč tahat cajky ráno z auta...Vy jste ten pravý důvod, proč dělat nové písně...a nám se za Ušima zrodily nové popěvky a rádi bychom je s Vaší pomocí oblékli do slušivého zvukového kabátku....nebudeme tedy chodit kolem horké kaše - jde nám o VAŠE ÚSPORY :-)

....pomožte nám nahrát a vydat naše nové Ušaté CD....

....je jasné, že vydělat nějakou tu kačku dá rozhodně práci...a Vy pak svoje peníze můžete utratit různými způsoby...třeba za dovolenou, nebo jít do kina a nebo si koupit mraky piv a nebo třeba zahrádku..a pak je tu ještě další možnost - pomůžete nám zrealizovat novou nahrávku, kde budou basy dunět a výšky brilantně jiskřit, refrény budou honosně gradovat a synťákové zvuky dodají potřebnou náladu...tak prostě dejme kačky dohromady :-)..co Vy na to?

Nadělte si k Vánocům Nové Ušaté Album s předstihem a do konce března už Vám budem doma nově vyhrávat - to by šlo, né ? :-)

Děkujeme

Zajíc Company, Ušatá Parta, která Vás nezklame

Co si o tomto projektu myslíte?