Zahraniční praxe v Neapoli a pomoc lidem na útěku - crowfunding kampaň

Zahraniční praxe v Neapoli a pomoc lidem na útěku

V rámci školy máme odjet na povinnou zahraniční praxi. Bohužel nemáme dostatek financí na ubytování v Neapoli, které se pohybuje okolo 20 tis. pro obě

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V rámci školy máme odjet na povinnou zahraniční praxi. My jsme si vybraly organizaci International Napoli Network v Neapoli v Itálii.

Bohužel nemáme dostatek financí na ubytování, které činí 20 000Kč na každou na tři měsíce. Touto cestou bychom rády získaly od vás nějaké příspěvky, abychom mohly na tuto misi odjet a splnit si sen ! Rády bychom alespoň trochu chtěly lidem na útěku pomoci v rámci dobrovolnictví v organizaci International Napoli Network. 

inn.png

INN.jpg

Organizace spolupracuje s různými NNO a pracují na mnoha projektech. My jsme si vybraly projekt zaměřený na pomoc migrantům. Projekty se zabývají například pomáháním s vyřizováním azylu, práce a další administrativy. Dále se zaměřují na pomoc přímo v campech na distribuci materiálu, jídla, pití nebo například odborníci zde poskytují psychologickou první pomoc atd.. Nebo například organizují volnočasové aktivity pro mládež.

basketball team.jpg

learning.jpg

Vymyslely jsme vlastní projekt, který se zaměřuje na téma MIGRACE, humanitární a sociální práce, dobrovolnictví, život na útěku... Chtěly bychom dělat rozhovory s pracovníky a dobrovolníky, místními lidmi a i lidmi zde v ČR jaký mají na tyto témata názor či pohled. Budeme dělat podcasty, psát články na téma migrace, na práci, která lidem na útěku pomáhá, budeme se snažit zachytit příběhy těchto lidí, rodin, když to bude alespoň trochu možné. VŠECHNY NAŠE PŘÍSPĚVKY NAJDETE NA: www.facebook.com/caritas.italie/, www.instagram.com/caritas.italy/, https://youtu.be/s2gZmc9RC_M 

inCollage.jpg

Děkujeme mockrát za každý váš příspěvek, který nám hodně pomůže splnit si náš sen a to pomáhat, kde je potřeba!! 

Děkujeme Šárka a Petra :)

Co si o tomto projektu myslíte?