Zachraňte Diáky! - crowfunding kampaň

Zachraňte Diáky!

Poutníci, nomádi, couchsurfeři, hrdinové, dobrodruzi. Cestují jinak. Baví nás a inspirují už 5 let. Pomozte zachránit Diáky - cestovatelské přednášky!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Diáky – cestovatelské přednášky pro vás pořádáme už 5 let. Milujeme ty večery, kdy se společně potkáváme v kině a smějeme se veselým historkám z cest nebo nevěřícně nasloucháme zážitkům, které se zdají až neuvěřitelné. A do toho ta panorámata! Pravidelně každý měsíc v pražských kinech Bio Oko a Aero, nepravidelně také ve Světozoru, brněnské Scale nebo hradeckém Biu Central. Zveme si originální a inspirativní hosty, podporujeme charismatické cestovatele a upozorňujeme na nové zajímavé osobnosti.

Snažíme se, aby Diáky měly vlastní formát, poselství, myšlenku a duši. A chceme v tom pokračovat i nadále, protože Diáky jsou naše vášeň. A k tomu potřebujeme vaši pomoc. Vzhledem k aktuální situaci bychom vás chtěli moc poprosit – podpořte  projekt Diáky a pomozte nám uspořádat už 3. ročník Diáky festivalu!

DSCF4964.JPG

Vybrané finanční prostředky použijeme na uspořádání dalšího ročníku Diáků (nejméně dva večery každý měsíc), na přípravu 3. ročníku festivalu (12 přednášek během 4 dnů) a na zachování legendární diákové grafiky, kterou si můžete prohlédnout v galerii

První Diáky se konaly v Biu Oko 6. 10. 2015 na téma „Jak se stát moderním nomádem“. Od té doby jsme uspořádali 111 Diáků s více než 120 různými hosty a dva báječné festivaly našlapané skvělými osobnostmi. Našimi hosty byli: Tomáš Šebek, Adam Ondra, Markéta Kutilová, Ladislav Zibura, Petr Jan Juračka, duo Liška & Revai, Klára Kolouchová, Kateřina Šedá, projekt Zikmund100, Tomáš Vejmola, Matěj Balga, Slávek Král, Stanislav Havlíček, Anče Kuchařová, Viktorka Hlaváčková, Saša jede a mnoho dalších.

Každá krize může být k něčemu dobrá a i my se snažíme učit se za pochodu, hledat nové možnosti, promítat online a zůstávat stále v kontaktu s vámi všemi - milovníky cestování a dobrodružství.

Diáky sice můžeme pořádat virtuálně, ale tyto akce podle nás vždycky byly a vždycky budou hlavně o živých setkáních! Jen tak můžeme opravdu sdílet společnou vášeň pro cestování a čerpat tolik potřebnou inspiraci i energii k vlastnímu objevování. 

Pomozte nám, prosím, zachovat Diáky v podobě, v jaké je znáte a máte rádi!

Těšíme se na vás zase brzy v kině.

Co si o tomto projektu myslíte?