Zachraňte Alyi! - crowfunding kampaň

Novinky - Zachraňte Alyi!

Alya nešťastně ztroskotala na půl cesty kolem světa a bez vás už nedokáže vyplout. Pomozte dokončit její sólovou plavbu kolem globu!

Ostatní
28. ledna vyšla kniha Martina Dolečka "Sám kolem světa svérázně" Kniha Martina Dolečka je na světě! Obrázek

Skvělá zpráva - kniha Martina Dolečka, Sám kolem světa svérázně je na světě! Momentálně se zavážejí sklady a v nejbližších dnech začneme rozesílat. Nezapomínáme ani na ty, kteří mají objednáno s osobním Martinovým podpisem. Jakmile je Martin podepíše, začneme s distribucí i těchto vzácných kousků.

Pokud jste si snad knihu ještě neobjednali, můžete tak učinit ZDE - a to stále ještě se slevou 25%, který platí do 31. ledna 2020.

Za projekt Alya

Jarda Foršt

Kapitola, která se nevešla do knihy Nultá kapitola - Martinova cesta k moři Obrázek

NULTA KAPITOLA - MARTINOVA CESTA K MOŘI

Jak tomu tak bývá, do knihy se zdaleka nevešlo všechno, co by stálo za zaznamenání. Ale některé věci by skutečně neměly zapadnout, a tak jsem pro Vás zpracoval nultou kapitolu rukopisu, která vypráví o tom, jak se vlastně Martin k plavbě na moři dostal a jak si postavil svou první loď. PDF soubor (samozřejmě zdarma) najdete na odkazu níže.

STÁHNOUT NULTOU KAPITOLU V PDF

 

p.s. A také chci připomenout, adventní předobjednávková sleva 30% na Martinovu knihu platí jen do 15. prosince!

NORMÁLNÍ CENA: 449 
- CENA VE SLEVĚ: 314 Kč 
UŠETŘÍTE: 135 Kč

Knihu předobjednáte zde

Krásný advent přeji,

za tým Zachraňte Alyi

Jarda Foršt

Martinova kniha vyjde na konci ledna 2020 a již teď je možné ji předobjednat s adventní slevou 30%! Předobjednávky na Martinovu knihu spuštěny! Obrázek

Dobrý den,
i vzhledem k adventu, který právě začal, mám dobrou zprávu. Spustili jsem předobjednávky na knihu Martina Dolečka - Kolem světa svérázně ! A pouze pro Vás, příznivce Martina Dolečka (a Krásy jachtingu), platí adventní předobjednávková sleva 30%. V této první fází píšu o slevě jen vážným zájemcům, tahle nabídka není veřejná a platí jen do 15. prosince. Veřejná nabídka po 15.12. bude mít slevu rozhodně nižší.

Předobjednat Martinovu knihu se slevou 30% můžete zde

Jen připomínám, že jde předobjednávku a že kniha vyjde na konci ledna 2020. Jakmile vyjde, budu Vás informovat a knihu pošleme způsobem, který uvedete v předobjednávce.

Ještě jednou díky za zájem o Martinovu knihu. Již jsem ji četl a musím říct, že je svým způsobem jedinečná. Martin navštívil velmi zajímavé místa a díky tomu, že pluje sám, poznal ta místa způsobem, jak by je jinak poznat ani nebylo možné. Potkal přátele, které by nepotkal, kdyby plul s posádkou a zažil příhody, které by jinak také nezažil. Byl odkázán jen na sebe a na to, co mu okolní svět nabídne, ať už na moři nebo na souši.


Hezký advent přeji! :-)
Za projekt Zachraňte Alyi

Jarda Foršt