ZÁCHRANA MUZEA HER v PRAZE - crowfunding kampaň

Novinky - ZÁCHRANA MUZEA HER v PRAZE

Pomozte nám zachránit interaktivní Muzeum Her v Praze!

Technika
Originální oslava narozenin v obklopení videohrami s kreativním tvořením pro děti. Vhodné od 4 let. Nejlepší oslava narozenin? Jedině s HRAMI! Obrázek

Pokud si už nevíte rady, kde uspořádat originální oslavu pro Vaše děti, přicházíme s řešením! Zaručujeme Vám, že na NAROZENINOVOU pařbu v našem muzeu se nezapomíná, a to pouze v tom nejlepším slova smyslu - zážitek v podobě hraní v ráji videoher s partou kamarádů, k vyzkoušení přes 200 her, z nichž je většina pro více hráčů. Ideální PÁRTY balíček pro každého malého pařana. K dispozici je dětem po celou dobu akce naše obsluha, která dětem vysvětlí ovládání her a dále je zabaví kreativním tvořením a děti si pak mohou odnést dáreček, který si sami vyrobí - platí nejen pro oslavence, ale celou partu :) Oslava probíhá v rámci otevírací doby muzea po dobu 3 hodin a nad rámec tohoto voucheru jsme schopni zajistit Vám dort, občerstvení a dále Vám oslavu upravit dle Vašich představ. Máme dva balíčky pro menší skupinu až 10 dětí + 2 rodiče jako doprovod (NAROZENINY 10) a větší skupinz až 20 dětí + 4 rodiče jako doprovod (NAROZENINY 20) ve věku od 4 do 14let. Už se na Vás moc těšíme!

Úžasné LÉTO pro Vaše děti - příměstský tábor 2021 - SONIC, MARIO, PIKACHU, TLAPKOVÁ PATROLA a další Příměstský tábor 2021 Obrázek

Úžasné LÉTO pro Vaše děti - příměstský tábor 2021 - SONIC, MARIO, PIKACHU, TLAPKOVÁ PATROLA a další. Nová odměna za vaší podporu pro Vás.

https://www.startovac.cz/projekty/zachrana-muzea-her-v-praze/podporit/49800/

Letní příměstský TÁBOR, který kombinuje svět her a kreativní WORKSHOP. Nabízíme Vám ho formou, kterou kromě naplánování toho NEJLEPŠÍHO léta pro Vaše ratolesti zároveň podpoříte zachování našeho muzea her v Praze.

Přichystali jsme ideální program na 5 dní pro všechny děti ve věku 8 - 15 let nejen zapálené do do hraní videoher, ale i pro ty, kdo si rádi hrají a tvoří. U nás se ocitnou doslova v ráji, kde si svou oblíbenou herní postavu mohou nejen užít ve hře, ale také jí ztvárnit v každodenním tvořivém programu a odnést si jí pak domů. Bude přes léto celkem 6 turnusů, takže si vybere určitě každý :)

Děkujeme za podporu, jsme Váš Cibienův koutek :)

DSC03582.JPG

DSC00896.JPG

Máme zde prvního spasitele!! SPASITEL #1 Lukáš Znojemský Obrázek

Máme zde prvního SPASITELE! Je jím Lukáš Znojemský a my Vám s ním už v příštím týdnu přineseme krátký rozhovor, co ho vedlo k takovému kroku, proč muzeu her přispěl zatím nejvyšší částku a co rád hraje za hry. 

Jsme terpve v polovině minimální vybrané částky a čas se nám značně krátí. Máme před sebou ještě dlouhou cestu. I když si netroufnete na dalšího spasitele, budeme rádi pokud přispějete i menší částkou - lístky jako vánoční dárek pro kamarády, kolegy, sourozence - každá stovka se totiž počítá! 

Děkujeme všem za pomoc a za podporu!