Zachraň klub – JdemNaParty.cz - crowfunding kampaň

Zachraň klub – JdemNaParty.cz

Pojďme udělat něco pro svůj oblíbený podnik, ať v něm můžeme společně oslavit konec nouzového stavu.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravíme všechny, kteří vlivem této nelehké situace nemohou dělat své oblíbené aktivity. Koronavirus zasáhl každého jednoho z nás, a proto jsme se rozhodli pomoci všem našim i vašim oblíbeným podnikům k jejich brzkému otevření, a to v celé jejich kráse. Každý z nás občas potřebuje utéct od problému každodenního života, mít se kde potkat se svými přáteli, oslavit narození nového člena hokejové rodiny, nebo prostě jen potkat někoho nového. Pojďme tedy udělat něco pro svůj oblíbený podnik, ať v něm můžeme společně oslavit konec nouzového stavu.

Náš projekt JdemNaParty.cz přichází se zcela novým konceptem #zachranklub. A víte, jak je to s lidskými životy, i kdyby se měl zachránit jen jeden, má to smysl a my to vnímáme úplně stejně. Pojďme se tedy spojit a společnými silami posunout naši myšlenku blíže k její realizaci.

Jak to celé funguje? Díky propojení platforem ZachranKlub.cz s naším projektem JdemNaParty.cz se sejdou všichni ti, kdo chtějí pomoci s těmi, kteří pomoc potřebují. Do skupiny JdemNaParty patří nejrůznější kluby, bary, klubové kavárny, lounge a samozřejmě všechny podniky, kde se lidé baví hudbou. Aktuální databázi klubů můžeš vidět na stránce www.JdemNaParty.cz a následně bude i na stránce www.zachranklub.cz. Dalším krokem pomoci je poskytnout náš Premium balíček placené propagace všem klubům zcela zdarma na dobu tří měsíců.

Jak můžete pomoci svému oblíbenému podniku? Přispěním jakékoliv částky nám pomůžete:

  • Dokončit a představit propojení webové platformy ZachranKlub.cz a JdemNaParty (web i mobilní aplikace)
    Na kompletně novém webu zachranklub.cz vytvoříme mechanismus pro pomoc klubům a představíme dané kluby jak na webové platformě, tak i na sociální sítích. Pokud budete chtít, zmíníme i vás na děkovné stránce. Abychom zajistili, že zrovna váš oblíbený klub dostane podporu, je zapotřebí přispět zde jakoukoliv zvolenou částku a do poznámky napsat – oblíbený podnik a město, kde se nachází.  

  • Poskytnout náš Premium balíčem všem podnikům zdarma

Jedná se o zasílání Live notifikací dění klubu přímo uživatelům do mobilní aplikace, upozornění na budoucí akce/koncerty/programy v klubu, direct marketing v rámci zasílání novinek (skrze mail a notifikace) a v neposlední řadě propagaci skrze sociální sítě.

Celková částka, kterou se nám podaří vybrat bude sloužit s pokrytí základních nákladů na vývoj platformy Zachranklub.cz, propojení s platformou JdemNaParty.cz a poskytnutí Premium balíčku každému klubu. 

JdemNaParty - Save your time & have more fun

Jedinečný průvodce nového způsobu životního stylu s inovacemi moderní doby, který vám ukáže kam na tu nejlepší party ve vašem okolí. Jedná se o jedinečnou službu, která dokáže přímo propojit daný klub, včetně programu, s jeho stálými, ale i novými zákazníky napříč celou naší republikou. Najdete zde vše na jednom místě a to přehledně dle jednotlivých měst.

Aktuálně je aplikace nedostupná z důvodu inovace platformy ZachranKlub.cz a aktualizace nových funkcí JdemNaParty.cz. Až přijde správná doba, můžete si appku stáhnout z Google Play nebo App Store. Uvidíte různé kluby, co se v nic odehrává a jak to v nich žije. Jako bonus si můžete zakoupit lupen, rezervovat stůl nebo se podívat skrze live stream v jaké parádě bude party, na kterou se právě chystáte. Veškeré tyto features budete mít k dispozici, pokud nám pomůžete podpořit zábavní průmysl v oblasti hudby, klubů a nočního života ve vašem městě.

Jsme skupina tří lidí (Honza, Kryštof a Simona), kterým záleží na networkingu a sociálním vyžití. Rádi se chodíme bavit, navazujeme nové kontakty příjemnou formou a v uvolněné atmosféře. Našim aktuálním cílem je pomoci klubům, kde se za normálních okolností odehrávají ty nejlepší akce a kde lidé tráví čas se svými přáteli.

Společně se řídíme našimi motty - MFP „Maximum For People“ a MFPL „Maximum For Party Life“. Přidejte se k nám i vy a pomozte nám vybudovat celorepublikový projekt ZachranKlub.cz s platformou JdemNaParty.cz, který bude sloužit každému jednomu z nás!

Budeme rádi za každý váš dotaz nebo připomínku, protože společně můžeme pomoci tam, kde je to potřeba.

Co si o tomto projektu myslíte?