ZACHRAŇ HASIČSKÝ SPECIÁL, ZACHRÁNÍŠ I LES. - crowfunding kampaň

Podpořit - ZACHRAŇ HASIČSKÝ SPECIÁL, ZACHRÁNÍŠ I LES.

Jako dobrovolní hasiči chceme vzkřísit v terénu bezkonkurenční Pragu V3S, aby byla plně akceschopná a zachraňovala lesy. Sbírka ještě nekončí.

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

100 Kč Dobrý pocit

Prostě chceš přispět a nepotřebuješ žádný dárek na oplátku

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

150 Kč Veselý certifikát

Certifikát, kterým se rád budeš chlubit s poděkováním za příspěvek s obrázkem naší cisterny (budoucí stav, červená) .veselý certifikát

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč Certifikát + samolepka

certifikát + samolepka 10x10 cm s obrázkem Pragy V3S a textem „mám rád hasiče, hasiči z Jankovic mají rádi mě“. zde samolepka

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč Stylový hasičský kelímek na drinky +...

certifikát + samolepka + stylový kelímek s klipem, který se dobře nosí s obrázkem naší cisterny Praga V3S a poděkováním. stylový kelímek půllitr

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč Plakát + stylový kelímek + magnetka + ...

Zalaminovaný plakát A4 s fotkou upravené V3S a poděkováním + praktický kelímek s klipem s obrázkem V3S + certifikát, 2x samolepka + magnetka V3S.
magnetka
plakát

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 000 Kč Plakát + stylový kelímek + magnetka + lahvinka +..

zalaminovaný plakát A4 s obrázkem upravené Pragy V3S a osobním poděkováním velitele naší jednotky + kelímek s klipem a obrázek naší cisterny Praga V3S a poděkováním + certifikát + 2x samolepka + magnetka hasičské cisterny Praga V3S + flaška poctivé slivovice ze Slovácka nebo skvělého vína od místního vinaře . lahvinka

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

4 000 Kč Plakát + stylový kelímek + magnetka + XXL lahvinka

zalaminovaný plakát A4 s obrázkem upravené Pragy V3S a osobním poděkováním velitele naší jednotky + kelímek s klipem s fotkou naší cisterny Praga V3S a poděkováním + certifikát + magnetka hasičské cisterny Praga V3S + 2l poctivé slivovice ze Slovácka nebo skvělého vína od místního vinaře. lahvinka XXL

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

6 000 Kč Jízda hasičským speciálem + piknik

Zdolávání drsného terénu hasičským speciálem pro 2 osoby. Za takový příspěvek tě přivítáme u nás, ukážeme naši techniku a vyrazíš s námi na projížďku do lesa. Odneseš si zážitek z toho, co dokáže speciální vozidlo v terénu. Můžeš si vybrat mezi čtyřkolkou našeho velitele nebo hasičským GAZem. Samozřejmostí je, že tě nakrmíme a napojíme těmi nejlepšími domácími specialitami. Sedět v trávě vysoko na kopci, opřený o hasičské auto, v ruce klobása, před sebou panorama lesů, láhev vína v trávě. To chceš! +2x certifikát, kelímek a samol.zde tvoje jízda v lese

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

10 000 Kč Hasičem na zkoušku pro 2 osoby

Za takovou podporu z tebe uděláme hasiče. Jen ten, kdo si oblékne zásahový oblek, naskočí do hasičského auta, s partou bratrů hasičů a hasiček vyrazí k požáru, roztahuje a spojuje hadice, obsluhuje vodní dělo ví, co to je být hasičem. A toto všechno dostaneš. Simulovaný zásah proběhne v lesním prostoru. Přivítáme tě u nás a umožníme zažít vše, co se děje, když houkne siréna a navíc tě královsky pohostíme. A že to na Moravě umíme! Samé domácí lahůdky k jídlu i pití + certifikát + kelímek a samolepka a výslužka s sebou. Vše pro 2 osoby.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

12 000 Kč Hasiči na brigádě

Přijedeme k tobě a pomůžeme ti s čímkoliv si řekneš a dokážeme to (dle dohody). Novou elektriku na chatě ti neuděláme, ale něco naložit, přestěhovat, vykopat, zakopat, pořezat… to dáme. Takže taková jednodenní brigáda. + certifikát.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

20 000 Kč Hasičem na zkoušku pro 5 osob

Za takovou podporu z vás uděláme hasiče na celý den. Složte se a přijeďte si pro zážitek. Dostanete to stejné, jako za 10.000Kč, ale pro větší partičku kámošů nebo rodinku a celý den. Tvoje jméno bude zvěčněné na naší cisterně Praga V3S.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

30 000 Kč Hasičská akce u tebe

Za takový dar už si nepřijedeš k nám, ale mi ti ho přivezeme k tobě. Pokud to bude do cca 100 km od nás, přijedeme opraveným a vymazleným speciálem Praga V3S na tvoji akci a uděláme ti hasičský program s ukázkou techniky a zásahu. Jestli to bude akce pro děti nebo soukromá párty, to je na tobě. Přivezeme ti slivovičku a víno a uděláme show, o jaké si sousedi budou dlouho povídat. A tvoje jméno bude na autě, aby bylo jasné, kdo pomáhá hasičům. + certifikát na památku.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

10 000 000 Kč víc než 100 Kč bez odměny

Nemusí to být zrovna 10 mega, ale třeba pár stovek. Možná nám chceš přispět víc, než stovku a nechceš žádnou z odměn. Pak klikni na zelené tlačítko vpravo od úvodního videa a zadej si částku sám.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt