ZACHRAŇ HASIČSKÝ SPECIÁL, ZACHRÁNÍŠ I LES. - crowfunding kampaň

Novinky - ZACHRAŇ HASIČSKÝ SPECIÁL, ZACHRÁNÍŠ I LES.

Jako dobrovolní hasiči chceme vzkřísit v terénu bezkonkurenční Pragu V3S, aby byla plně akceschopná a zachraňovala lesy. Sbírka ještě nekončí.

Ostatní
dosáhli jsme požadované částky, moc děkujeme. A nemusí to být konec...

Hurá, jsme šťastní, podařilo se. Děkujeme bratrům i sestrám hasičům i hasičkám, přátelům, rodině i cizím lidem, které náš projekt oslovit. Slibujeme jako správní hospodáři, že s každou korunou od vás naložíme s rozmyslem a zodpovědně.

Má cenu ještě přispívat?

Mnoho lidí se nás ptá, jestli má smysl ještě něco přispět. Tak říkáme, že ano. Nejen proto, abyste dostali odměnu za příspěvek, ale i proto, že oprava V3S dokáže spolknout jako malinu i více peněz. Cílovou částku jsme si stanovili opatrně a skromně, aby byla dostatečná na základní opravu V3S a měli jsme naději, že ji vybereme. (pokud by se nevybrala celá, nedostali bychom nic a vše by se vám vracelo). To jsme nechtěli riskovat. Máme spočítáno, že na dokonalou proměnu auta dokážeme utratit i více peněz.  Už teď víme, že ji zachráníme. I díky vám!

Naše V3S by byla moc šťastná, kdyby nesla například nerezové boxy na nářadí, světelnou a majákovou rampu, bezpečnostní rám kabiny, vyprošťovací naviják,  barvu RAL 3024, držák na hadice "D" (pro lesní požáry).... Takže pokud bude chtít ještě někdo přispět, může, sbírka končí 15.3. Vaše odměny vám pošleme po skončení sbírky. Nechceme plýtvat vašimi dary a objednávat dárky do zásoby, když nevíme, kolik jich bude potřeba. Proto prosíme o trochu trpělivosti.

A máme pro vás extra bonus.

Před časem jsme od našeho fanouška dostali dárek- koloběžku v hasičských barvách se slovy a přáním, aby nám dobře posloužila. Čekali jsme, kdy přijde ta chvíle a je tady teď. Udělá radost jednomu z vás. Na konci projektu vylosujeme ze všech příspěvku (bez ohledu na částku) jednoho z vás, kterému ji věnujeme. Takže poslouží ne nám, ale někomu z vás. A vy jste pro nás ti nejdůležitější a radost nám udělá, když potěší někoho z vás.

To je ona:

DSC_2802.JPG

Děkujeme, děkujeme, děkujeme a jedeme dál. Zkusme atakovat hranici 250 tisíc.

 

díky Vám se sbírce daří velmi dobře, ale ještě nemáme vyhráno. Pořád má smysl podpořit nás a vybrat si pěkný dárek.

Chceme taky připomenout všem milým dárcům, že odměny za příspěvky se posílají po skončení kampaně. Jednak zatím nevíme, jestli to dopadne a jednak nevíme, kolik čeho nechat vyrobit (samolepky, certifikáty, plakáty, kelímky.....)

Jak se bude vyvíjet oprava naší Pragy V3S můžete sledovat na Facebooku zde:   

https://www.facebook.com/groups/451400449510615

Budeme sem dávat informace, fotky a videa, abyste se kdykoliv mohli podívat, jak pokračujeme s rekonstrukcí.

Jde to dobře, ale nesmíme usnout na vavřínech! Hranice 100 tisíc je překonána Obrázek

Ahoj fanoušci, moc vám všem děkujeme za podporu, je to až dojemné, jak rychle jste reagovali a hlavně přispěli na opravu V3S. Ještě nemáme vyhráno, ale s takovými parťáky, jako jste vy to nejspíš dokážeme. Právem se můžete těšit na zasloužené odměny, které budeme posílat po skončení celé kampaně, tedy na konci března. Vydržte prosím. A slivovice máme dost, dostane se na každého, kdo na ni má nárok. A že je fakt dobrá...Poctivá, domácí, pochutnáte si. Je příjemné také číst, jak se někteří nabízíte, že nám pomůžete s opravou. Každou takovou nabídku rádi zvážíme. mnozí taky píšete, že se chcete přijet podívat. To budeme rádi, abychom vám našeho miláčka mohli ukázat a podat ruku.