Zabíječ Říší - crowfunding kampaň

Zabíječ Říší

Podílejte se na vydání audiodramatu o Gotrekovi Gurnissonovi ze světa Warhammer Age of Sigmar Zabíječ Říší (Realmslayer). Poprvé v češtině!

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podílejte se na vydání audiodramatu o Gotrekovi Gurnissonovi ze světa Warhammer Age of Sigmar Zabíječ Říší (Realmslayer). Tento příběh chceme kompletně přepracovat do českého jazyka. Tento příběh by u nás jinak nikdy nevyšel.

Legendární hrdina Starého světa Warhammeru, Gotrek Gurnisson, je znovuzrozen a uvržen do Věku Sigmara pro zbrusu nové celovečerní audio dobrodružství s Gotrekem v Českém jazyce.

Gotrek Gurnisson byl největším zabijákem nestvůr své doby. Epochy kterou postihla zkáza v Koncích časů. Hrdinný duardin vstoupil do Říše chaosu, aby bojoval s démony požírajícími základy světa a splnil svoji přísahu, přičemž opustil svého věrného společníka Felixe Jaegera. Nyní se Gotrek opět navrátil. Přežil staré bohy a svůj Starý svět. Povstal z ničivých hlubin pekel a jeho přísaha nebyla doposud naplněna. Opět se navrátil do říší smrtelníků, zvláštního a cizího světa, kde po zemi kráčí bohové a temné síly jsou ještě mocnější. Nic není tak, jak si pamatoval. Jeho přísahy v tomto světě nic neznamenají, jsou jen prach, který odvály milénia a země je rozervaná Chaosem. Přesto, když se Gotrek dozví o lidských šampionech, kteří byli povzneseni k nesmrtelnosti v Sigmarůvě boji proti této temnotě, takzvaným 'Stormcast Eternals', ví, proč ho osud přivedl do tohoto nového věku. Najít Felixe. Neboť jen tak může ve smrti nalézt mír, který hledá.

Je ale v Gotrekově osudu víc, než dokáže sám pochopit? Opravdu si ho Grimnir vybral a za jakým účelem?

První díl tohoto napínavého audiodramatu plně v čestině.

Zabíječ Říší, v originále The Realmslayer, byl vydán pouze jako audiodrama v anglickém jazyce. 

Toto audiodrama nebylo a nebude vydáno v českém jazyce a proto jsme se rozhodli vyjednat souhlas autora a uvést dílo i v české verzi. 

Audiokniha obsahuje celkem čtyři části. První část Hledač Smrti kterou vám přineseme bude mít hodinu a půl plus bonusové části se záběrama z nahrávání přímo ze studia. Další části budeme vydávat posléze pokud bude mít první část uspěšnost což jak doufáme bude.

Fascunující a strhující příběh pak posléze bude publikovaný na platformě Youtube. Naše tvorba se zabývá audiodramatem o Gotrekovi a Felixovi se kterou máme bohaté zkušenosti. Chceme vám přinést co nejkvalitnější zpracování tohoto příběhu a proto máme vybrané vlastní překladatele, skladatele hudby, zvukaře a samozřejmě i plno dabérů a dabérek, kteří byli vybráni, aby hlasy postav byly co nejpodobnější originálu. 

Chceme, aby naše zpracování Zabíječe Říší bylo se vším všudy podobné s originálu, jen v čestině. 

Vydání by se mělo uskutečnit v říjnu tohoto roku. 

Ukázka byla zpracována mimo studio. Finální výstup chceme zpracovat na profesionální úrovni. 

A proto vás žádáme o pomoc abychom mohli uskutečnit tento náš velký sen. Vydat první český audio příběh ze světa Warhammer Age of Sigmar. Neříkáme, že naše dosavadní tvorba postarádá kvalitu, ale rádi bychom naší warhammer komunitě a milovníkům fantasy přinesli profesionálně zpracovaný příběh. Zároveň vybrané prostředky pomůžou vydat i DVD v našem vlastním krásném přebalu pro každého fanouška Gotreka Gurnissona. Neporazitelného trpaslíka, který tak moc hledá vlastní smrt, že i zubatá před ním utíká... a to stojí za to mít ve vlastní sbírce, že?

Co si o tomto projektu myslíte?