Z triček do závodních dresů - crowfunding kampaň

Novinky - Z triček do závodních dresů

Pomozte nám obléknout nadšený nový biatlonový oddíl. Děti kousek za Prahou běhají, lyžují a střílejí jako jejich současné české sportovní vzory.

Ostatní
Dočkali jsme se biatlonu v televizi, jely se první závody svěťáku. Moc se nám líbí klip České televize. Na podporu české reprezentace jsme ho natočili taky.

Fandíme jim a bavíme se. Jestli se smějete s námi, rozešlete toto video všude možně, třeba někoho pobavíte a odmění nás příspěvkem. O ten nám totiž teď dost jde. Díky za podporu, ještě jí dost potřebujeme!    

p.s. to není všechno, máme video z autogramiády reprezentantů (skoro). To odměňujte taky!

Jsme za polovinou

A ještě půlka chybí Jsme za polovinou Obrázek

Milí přispěvatelé!

Děkujeme vám, za polovinou času jsme za polovinou částky a to je skvělé. Teď ještě potřebujeme, abyste nás opravdu rozšířili do svého okolí a našli jsme další podporovatele. Jinak vám vrátí peníze a to přece nechcete... Napište prosím známým a na své facebooky, ať o nás svět ví.

Očekávejte, že se zase ozveme s nějakými příspěvky. Musíme zabrat, ať to dobře dopadne. K tomu potřebujeme rozšířit okruh lidí, které zajímáme, díky, že s tím pomůžete.

 

Máme logo

Děkujeme Vám všem, kteří jste vystartovali v prvních třech dnech a podpořili nás. Jako pozornost pro Vás máme zveřejnění loga, jste první, kdo ho vidí. Máme logo Obrázek

Milí přispěvatelé, díky! Po třech dnech je vidět, že tu šance na úspěch v kampani je. Moc si vážíme Vaší rychlé podpory a jako odměnu Vám zveřejňujeme čerstvě dopečené logo. Grafik už teď pracuje na dresech, kam ho budeme také tisknout. Na ještě dlouhé cestě za cílovou částkou nás čeká zveřejnění grafického návrhu dresů i nová videa. Tak nás prosím stále šiřte!