Z Bangkoku domů v tuktuku - crowfunding kampaň

Novinky - Z Bangkoku domů v tuktuku

Mým plánem je koupit v Thajsku tuktuk (asjiskou motorizovanou rikšu), ujet 15 000 - 20 000 km a dostat se bezpečně tak domů.

Ostatní

89% už máme!

Dnes jsem měl takovou radost, že jsem si tenhle omyl uvědomil až na poště u přepážky. A já bych s vámi o tuhle radost rád podělil. Oslovilo mě vydavatelství Albatros, zda bych o mé další cestě napsal knížku. Cože? Jaaaa? Učitelka češtiny, kterou jsem měl na základní škole, se jistě zrovna chytá za hlavu. O tomhle se mi ani nesnělo... tak velkou radost jsem měl naposled ve školce, kdy jsem udělal fakt velký bobek a radostí ho sebral a donesl ukázat kamaradovi, který měl též radost. Pamatuji jak mi jedna babička na přednášce v domově seniorů pověděla, že až budu mít knížku, tak si ji mile ráda přečte. To bylo asi tři měsíce zpátky a já vůbec netušil, že bych někdy knížku opravdu napsal a najednou tohle... Těším se až ji knížku donesu ? Radosti dnes snad ani neusnu přátelé. Samozřejmě to bude mnoho práce ale dám si záležet, ať se vám knížka líbí. Kdo chce podpořit cestu a mít třeba své jméno v knížce s velkým poděkováním, tak přispět můžete na https://www.startovac.cz/projekty/z-bangkoku-domu-v-tuktuku/ Já vám děkuji a užíjte si víkend ? ☺ 89% už máme! Obrázek

52% je za námi!

Dámy a páni děkuji všem co přispěli na cestu! 52% je za námi! Obrázek

Už máme vybráno 52% a jestli dobře počítám, tak 48% jestě chybí a já se modlím, ať zvládneme vybrat konečnou částku a moc času bohužel není. 

Budu rád, když budete sdílet www.startovac.cz/projekty/z-bangkoku-domu-v-tuktuku mezi své přátelé a další pomocníci se najdou. 

Věřím, že společně to zvládneme a cesta tak může začít. Děkuji zatím moc všem co přispěji a já udělám vše proto, aby se vám cesta líbila. 

Mějte se 

Tomík