Z atomového krytu - CrossGym - crowfunding kampaň

Z atomového krytu - CrossGym

Pojďte společně s námi vytvořit první crossfitovou tělocvičnu z atomovém krytu v Benešově. Díky Vám bude možné zase využívat tyto krásné prostory!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Z atomového krytu - CrossGym 

 

Chceme v Benešově vybudovat z atomového krytu crossfitovou tělocvičnu. Ta bude sloužit jako skvělé zázemí nejen pro nás co sviční crossfit, ale i pro další sporty jako streetworkout či TRX tréninky.

 

Jak s vybranými penězi naložíme?

 

Z vybraných peněz dokončíme stavební práce a nakoupíme vybavení nutné pro kvalitní crossfitový trénink. Pomozte nám přebudovat starý atomový kryt na pěknou crossfitovou tělocvičnu, kterou si Benešov zaslouží.

 

Naše evoluce

 

CrossGym jsme začali provozovat v půlce února 2016 v Benešově u Prahy. Prvotní záměr bylo vytvořit místo pro pár lidí, které by bylo vhodné pro naši formu cvičení, tedy crossfit. Prostory jsme našli v části bývalé piaristické koleje, v samém centru města. Záhy po otevření se začali přidávat další a další lidé se zájmem cvičit a v současné době se už do našeho ,,obýváku,, nemůžeme vejít. A tak přišel na řadu starý atomový kryt ve stejné budově. Ihned jsme začali s rekonstrukcí, což v první řadě znamenalo vybourat staré příčky, vyřezat zarezlé vodovodní trubky a elektroinstalaci. V konečném součtu se jednalo o čtyři kontejnery nepotřebného materiálu. Dalším krokem je kryt přeměnit na crossfitovou tělocvičnu, vybudovat šatny a sprchy. Pojďte společně s námi vytvořit první místo v našem okrese, které bude ideální pro všechny, kteří na sobě chtějí tvrdě dřít!

 

Co je crossfit?

 

Crossfit je moderní a rychle se rozvíjející způsob cvičení, často nazývaný funkční trénink. Jedná se o spojení gymnastiky, rychlosti, síly a vysokého aerobního tempa. Hlavní rozdíl mezi klasickou posilovnou a crossfitovou tělocvičnou je v způsobu cvičení. Crossfitový trénink je cílen na celkovou fyzickou zdatnost, kde převážně využíváte vlastní váhu těla. Naproti tomu v klasické posilovně procvičujete pouze určité partie pomocí nejrůznějších strojů. Často bývají v crossfitových tělocvičnách využívány kettlebelly, medicimbály, hrazdy, bradla nebo švihadla.

 

Naše tričko z chystané limitované edice!

 

 

 

 

Je už pouze na Vás, kterou odměnu si do našeho batohu z limitované edice sbalíte!

 

 

 

Pojďte se podívat na vizualizaci našeho snu!!

 

 

 

 

 V každé pořádné crossfitové tělocvičně nesmí chybět bradla, hrazda, žebřiny!

 

 

 

 

 Neručkovat na vodorovných žebřinách? To by byl hřích!

 

 

 

 

 Jednoduché, moderně řešené šatny, místo kam se budete po každém tréninku těšit!

 

 

 

 Moderní design recepce vytvořen naším hlavním architektem, líbí?

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?