Yorrân | crowdfunding kampaň

Novinky - Yorrân

Přispějte na dokončení projektu nové knihy ze žánru fantasy.

Knihy

14. únor 2017

Yorrân II.

2. kampaň na další pokračování ságy začíná již zítra ve čtvrtek 16.2.2017
Yorrân II. Obrázek

Ahoj,

chtěl bych Vás touto cestou po dlouhé době oslovit s naprosto zásadní informací. Další pokračování Abarhila z Merélosu, Ekrama Dhara a Parsy z Ghodrie je dokončeno a připraveno k prodeji. Pokud vás první díl oslovil natolik, že máte zájem o jeho pokračování, můžete si ho objednat zítra v již druhé kampani věnované tomuto příběhu. V tomto případě je pro vás velice důležitou informací, že v rámci kampaně je pro první "rychlé" připraveno omezené množství knih za zvýhodněnou cenu - sleva -10%

V rámci kampaně jsou tentokrát připraveny opravdu originální odměny. Například tento šperk.

Pokud o zakoupení dalšího pokračování neuvažujete, chtěl bych vás požádat, abyste ve čtvrtek spuštěnou kampaň navštívili a odkaz na ní předali svým přátelům. Předem děkuji za vaši pomoc a podporu :)

Jan Dobšenský

.

29. červen 2015

Poslední ilustrace

Odměny pro ilustrátora

Zveřejnění ilustrací objednaných před samým koncem kampaně.

11. červen 2015

A jsme na konci.

Hodnotíme

Tak dvouměsíční kampaň skončila a můžeme hodnotit. 33 startérů a 147% požadované částky je velmi slušný výkon, tím spíše, že se podařilo v závěrečném finiši dosáhnout i dodatečně vypsané horské prémie. To znamená, že se všichni můžete těšit vylepšenou verzi knihy. V případě paperbackové verze se to bude určitě týkat map a podle možností i nějakých ilustrací, u sběratelské verze bude příloha pestřejší :-).

Vzhledem k objednávce posledních odměn (3x ilustrátor 2 dny před koncem kampaně za což samozřejmě Ivo Mrázkovi děkujeme) vás budeme muset požádat o trpělivost. Náš kreslíř Pavel T. má i jiné závazky, takže na dokončení bude potřebovat minimálně tři týdny. Vzhledem k této skutečnosti a již ohlášené dovolené v tiskárně musíme posunout termín rozesílání hotových výtisků na druhou polovinu července. Na druhé straně se pokusíme v tomto termínu dokončit a rozesílat obě verze současně.

O tom jak budou pokračovat práce na dokončení knihy, budu průběžně informovat na facebookovém profilu knihy a samozřejmě i zde ve startovači. Určitě zde budou zveřejněné všechny 3 objednané ilustrace, aby byly dodržené podmínky odměny ilustrátor.

A co na závěr? Děkujeme vám všem, kteří jste Yorrânovi pomohli udělat první drobné, ale veledůležité krůčky do literárního světa. Věříme, že vás nezklame.

YORI: Škoda, že už to skončilo. Ještě pár týdnů a byla ze mne celebrita. Ale byli jste fakt dost dobří :-)

AUTOR:  Už bylo načase. Poslední dobou to s ním nebylo k vydržení:-). Takže díky.

  • Splněno 22 030 Kč (146 %)
  • 146 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 33 Startérů

Autor projektu

Jan Dobšenský - obrázek
  • projekt od Jan Dobšenský
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Fanoušek I.

Pro ty, kterým se projekt líbí, ale přece jen chtějí příběh nejdříve takříkajíc ochutnat. Za 100,-Kč dostanete zkrácenou verzi knihy v elektronické podobě ve formátu pdf (popř. mobi). V každém případě díky a někdy možná na viděnou u tištěné verze.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Příznivec

Možná, že fantasy není ten "Váš pravý šálek kávy" a nemáte tedy zájem o žádnou z nabízených odměn. Projekt se Vám však líbí a chcete ho podpořit. Díky. Kdyby jste si to rozmysleli, stačí dát vědět a pošlu elektronickou verzi.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Fanoušek II.

Díky za Vaši přízeň. Přesně pro Vás jsem to napsal. Za 300,-Kč obdržíte jeden výtisk v měkké vazbě – paperback s mým podpisem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
470 Kč

Sběratel

Pro ty co rádi riskují a mají pocit, že ten příběh má něco do sebe. Možná si říkají si, že mít v knihovně první díl s osobním věnováním autora v limitované sérii vydané vlastním nákladem autora bude jednou sběratelský kousek. V každém případě děkuji. Za 470,-Kč získáte nejdříve elektronickou verzi a poté brožovaný výtisk s pořadovým číslem a osobním věnováním autora.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

Nadšenec

Pro ty, kteří si myslí, že v případě Yorrâna kápli na to pravé a chtějí se o to podělit. Děkuji za vaše nadšení, protože to fakt zavazuje. Rád jej podpořím i z vlastní kapsy. Za 550,-Kč včetně poštovného vám pošlu dva paperbacky s autorským podpisem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
770 Kč

Mecenáš

Pro ty, kterým Yorrânův svět zabrnkal na skrytou strunu a chtějí mi pomoci jej dokončit. Příspěvky z této kategorie půjdou především na vylepšení a dokončení webových stránek. Je tam ještě hodně co zlepšovat :). Za 770,-Kč nabízím elektronickou verzi, sběratelskou verzi knihy s věnováním a k tomu vybranou ilustraci vytištěnou na speciálním papíře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Ilustrator

Líbí se Vám ilustrace Pavla Talaše? Udělejte radost sobě a všem dalším čtenářům a samozřejmě autorovi. Objednáním této odměny zaplatíte další ilustraci, která bude vytvořena do 14 dnů od objednávky a zveřejněna v novinkách. Vy za to obdržíte mé děkuji, elektronickou verzi knihy, sběratelskou verzi knihy s věnováním a samozřejmě i výtisk sponzorované kresby.

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
1 500 Kč

Sponzor

Jak poděkovat Vám? Nemám slov. Tak snad kraťoučký úryvek z knihy.
Ildgar se otočil a řekl: „Každému z nás se občas dostane pomoci, kterou nemůže oplatit. Ale věz, že pán stvořeného, vše vidí a prostřednictvím jeho paží, Avalim, bude každý skutek po právu dříve či později odměněn.“ Konec citace.
Něco však přece jen nabídnout mohu. Elektronickou a sběratelskou verzi knihy s věnováním, tisk vybrané ilustrace, paperback a budete-li o to stát Vaše jméno v tiráži: „Tato publikace byla vytištěna díky podpoře ... .
A kde skončí Vaše peníze? Padnou na editora a přípravu tisku, ...

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Donator

Tato odměna je naprosto unikátní a počet je omezen, proto dlouho neváhejte. Touto volbou sponzorujete vytvoření kresby, která bude obsahovat tvář člověka jehož fotografii mi zašlete a ta se tak jednou provždy se stane součástí Yorrânova příběhu. Potřebuji tedy co nejdříve 1 lépe 2 kvalitní fotografie vás nebo někoho komu chcete knihu darovat. Samozřejmě budete mít možnost korektury.
Co získáte? Poděkování autora, jeden výtisk v paperbacku, jednu brožovanou sběratelskou verzi a samozřejmě výtisk sponzorované ilustrace a naprosto originální dárek.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit