Startovač - financování projektů

Yorrân - crowfunding kampaň

Novinky - Yorrân

Přispějte na dokončení projektu nové knihy ze žánru fantasy.

Knihy

Yorrân II.

2. kampaň na další pokračování ságy začíná již zítra ve čtvrtek 16.2.2017 Yorrân II. Obrázek

Ahoj,

chtěl bych Vás touto cestou po dlouhé době oslovit s naprosto zásadní informací. Další pokračování Abarhila z Merélosu, Ekrama Dhara a Parsy z Ghodrie je dokončeno a připraveno k prodeji. Pokud vás první díl oslovil natolik, že máte zájem o jeho pokračování, můžete si ho objednat zítra v již druhé kampani věnované tomuto příběhu. V tomto případě je pro vás velice důležitou informací, že v rámci kampaně je pro první "rychlé" připraveno omezené množství knih za zvýhodněnou cenu - sleva -10%

V rámci kampaně jsou tentokrát připraveny opravdu originální odměny. Například tento šperk.

Pokud o zakoupení dalšího pokračování neuvažujete, chtěl bych vás požádat, abyste ve čtvrtek spuštěnou kampaň navštívili a odkaz na ní předali svým přátelům. Předem děkuji za vaši pomoc a podporu :)

Jan Dobšenský

.

Poslední ilustrace

Odměny pro ilustrátora

Zveřejnění ilustrací objednaných před samým koncem kampaně.

A jsme na konci.

Hodnotíme

Tak dvouměsíční kampaň skončila a můžeme hodnotit. 33 startérů a 147% požadované částky je velmi slušný výkon, tím spíše, že se podařilo v závěrečném finiši dosáhnout i dodatečně vypsané horské prémie. To znamená, že se všichni můžete těšit vylepšenou verzi knihy. V případě paperbackové verze se to bude určitě týkat map a podle možností i nějakých ilustrací, u sběratelské verze bude příloha pestřejší :-).

Vzhledem k objednávce posledních odměn (3x ilustrátor 2 dny před koncem kampaně za což samozřejmě Ivo Mrázkovi děkujeme) vás budeme muset požádat o trpělivost. Náš kreslíř Pavel T. má i jiné závazky, takže na dokončení bude potřebovat minimálně tři týdny. Vzhledem k této skutečnosti a již ohlášené dovolené v tiskárně musíme posunout termín rozesílání hotových výtisků na druhou polovinu července. Na druhé straně se pokusíme v tomto termínu dokončit a rozesílat obě verze současně.

O tom jak budou pokračovat práce na dokončení knihy, budu průběžně informovat na facebookovém profilu knihy a samozřejmě i zde ve startovači. Určitě zde budou zveřejněné všechny 3 objednané ilustrace, aby byly dodržené podmínky odměny ilustrátor.

A co na závěr? Děkujeme vám všem, kteří jste Yorrânovi pomohli udělat první drobné, ale veledůležité krůčky do literárního světa. Věříme, že vás nezklame.

YORI: Škoda, že už to skončilo. Ještě pár týdnů a byla ze mne celebrita. Ale byli jste fakt dost dobří :-)

AUTOR:  Už bylo načase. Poslední dobou to s ním nebylo k vydržení:-). Takže díky.