Yorrân - II. - crowfunding kampaň

Novinky - Yorrân - II.

Druhé pokračování fantasy ságy se uchází o vaši přízeń. Nabízí magický svět, přitažlivý příběh, bájné hrdiny, skrytá tajemství i osudové lásky.

Knihy

Finále

Začal jsem rozesílat odměny. Finále Obrázek

Všechno jednou končí a tak i toto je poslední novinka kampaně, proto bych vám všem chtěl poděkovat za přízeň a podporu.

Dnes jsem podal na poště první balíčky a zbytek odměn odešlu v následujících dnech. Jako bonus najdete v každé knize speciální záložku s časovou osou Yorrânova světa. Doufám, že vám tato maličkost zpříjemní četbu.

Přeji všem příjemnou pouť Yorrânovým světem.

P.S. Prosím každého z vás, aby mi krátkým mailem nebo zprávou na facebooku dal vědět, že zásilku dostal a je v pořádku tzn. každý obdržel to, co si objednal.

záložka.jpg

 

J.Dobšenský

Do konce kampaně už zbývají pouze hodiny .... Brána se zavírá ... Obrázek

Přátelé,

kampaň se dostala do finále a čas do jejího konce se už se počítá jen na hodiny. Z důvodů, které byly vysvětleny v dlouhém rozhovoru, který zprostředkoval blog - Svět mezi řádky (odkaz na něj najdete v jedné z novinek), vydávám zatím knihy vlastním nákladem, tedy jednorázově a pouze v limitovaném množství. Víte-li o někom, kdo by si chtěl pořídit první dva díly ságy v knižní formě, dejte mu vědět, že má pořád ještě čas i když už zbývají poslední dva dny. Další příležitost k zakoupení knih nastane opět až poté, co dokončím další pokračování. To odhaduji přibližně na dva roky.

Jinak bych tímto chtěl poděkovat vám, kteří jste mi věnovali důvěru a  kampaň podpořili. Věřím, že Yorrân II. vaši důvěru nezklame :)

emotikon OK - mini.jpg

Rozhovor

Dlouhý rozhovor na pokračování si můžete přečíst ... Rozhovor Obrázek

Chcete-li se dozvědět více o zákulisí Yorrânova příběhu, o tom jak se rodí a vzniká a co si o něm myslí jeho čtenáři, čtěte zde - rozhovor.