YFU Dobrovolnický seminář 2015 | crowdfunding kampaň

Novinky - YFU Dobrovolnický seminář 2015

Pomozte nám zrealizovat seminář tvořen dobrovolníky pro dobrovolníky - čtyřdenní akci plnou workshopů, volnočasových aktivit a zábavy!

Ostatní

A to i díky Vám a Vaší pomoci! Ještě jednou moc děkujeme!
Seminář se povedl! Obrázek

Seminář se bezesporu setkal s úspěchem, z čehož máme obrovskou radost. Počasí nám přálo a tak i v tomto ohledu jsme si uplynulý víkend užili na maximum. 

Hned několik čerstvých navrátilců ze zahraničního pobytu projevilo zájem stát se aktivním dobrovolníkem YFU CZ, což nás samozřejmě obrovsky těší. Na semináři jsme pokryli všechny témata, které jsme probrat chtěli - akce pro inbound studenty a pro dobrovolníky, semináře, které nás čekají v nadcházejícím školním roce, školní prezentace... měli jsme také možnost nahlédnout do zákulisí YFU Estonska a Polska díky společnému workshopu Airiky a Marty, které se semináře rovněž zúčastnily. 

Sobotní odpoledne jsme využili k výletu do lomu Velká Amerika a na Karlštejn. 

 

Ještě jednou mi prosím dovolte abych Vám jménem svým, a zároveň jménem všech dobrovolníků, kteří se semináře zúčastnili poděkoval za to, že jste ho podpořili. 

Hezký víkend,

Luděk

29. červenec 2015

DÍKY! DÍKY! DÍKY!

Je to tam! Zmákli jsme to! A to jen a jen díky Vám!
DÍKY! DÍKY! DÍKY! Obrázek

Stalo se to v noci z úterý na středu. Přesně tehdy přišla platba, která nás přehoupla přes tu magickou hranici 20 000,-Kč!!! Když jsem se v noci ještě díval na telefon, jak na tom jsme, měl jsem z toho husí kůži. Jsem fakt šťastnej a ikdyž už to bylo řečeno nesčetněkrát, musím Vám znovu poděkovat. Jste skvělí. Bez Vás bychom to nezvládli. 

Ten nádhernej pocit jistoty, kdy už se nemusíme strachovat do poslední minuty, jestli náš projekt bude úspěšný nebo navždy zmizí v propadlišti dějin je opravdu nádherný. Zbývá zhruba 27 hodin do konce projektu a my jsme vybrali 104% požadované částky. Je to skvělý. 

Ještě jednou díky moc. 

A co bude dál? :-)

Teď se nás čekají poslední přípravy na seminář, na který organizační tým odjíždí už zítra. Přijela k nám i YFU dobrovolnice z Estonska, která se semináře zúčastní. Také nás samozřejmě čeká výroba a příprava Vašich odměn! Budou se objednávat trička, odznáčky... máte se na co těšit! 

Poslední dny kampaně na Startovači jsou většinou krušné, my ale pevně věříme, že to ustojíme a ve čtvrtek budeme mít důvod k radosti :-)

Většinou jsou to nervy až do poslední minuty. Na podobný scénář to vypadá i u nás. Dva dny před koncem nám chybí zhruba 2 200,-Kč! Což je ale částka, kterou věřím, že jsme schopni ještě vybrat, než nastane minuta M - což bude ve čtvrtek ve 14:00 hodin. Za posledních pár dnů se totiž počet startérů obrovsky rozrostl, z čehož máme neskutečnou radost. Stejně jako z toho, že největší zájem máte o YFU trička! Už se těšíme, až Vám je budeme moci předat. 

My se teď jdeme ještě vrhnout na poslední přípravy na seminář :-) 

 

  • Splněno 21 869 Kč (109 %)
  • 109 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 34 Startérů

Autor projektu

YFU Česká republika - obrázek
  • projekt od YFU Česká republika
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Odznak a obrovský dík!

Díky, díky, díky! Za příspěvek v hodnotě 200,-Kč od nás dostanete stylový odznáček, díky kterému celý svět bude vědět, že jste to právě VY!, kdo přispěl na organizaci tohoto semináře. Napíšeme Vám také oficiální poděkování a přidáme k tomu i naši propisku.

Počet dostupných odměn: 47/50

Nelze podpořit
490 Kč

YFU tričko!

Moc děkujeme! Kromě naší propisky a oficiálního poděkování Vám do balíčku přibalíme ještě YFU tričko - teď už nikdo nepřehlédne fakt, že jste přispěli na Dobrovolnický seminář 2015!

Počet dostupných odměn: 20/30

Nelze podpořit
990 Kč

Dárkový balíček

Každého příspěvku si nesmířně vážíme a máme z něj upřímnou radost - proto Vám za 990,- během našeho semináře osobně nazdobíme plátěnou tašku, přidáme k ní ještě tričko, odznak, propisku a oficiální poděkování!

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
1 490 Kč

Mikina & odznak

Za takto štědrý příspěvek od nás obdržíte nejen odznak jakožto dárce - podporovatele YFU, ale i oficiální děkovný dopis, propisku a hlavně stylovou MIKINU, takže vlastně uděláte dobrý skutek hned 2x - pomůžete nám a zároveň si pořídíte nový kousek do Vašeho šatníku!

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
5 000 Kč

Zveme Vás na večeři!

Zde už naše vděčnost snad ani nemůže být větší! Pět tisíc pro nás znamená opravdu hodně a v takovémto případě Vám budeme chtít poděkovat osobně! Zveme Vás na večeři, kterou pro Vás připravíme během našeho semináře a nabídneme Vám možnost přespání pro Vás a Váš doprovod přímo v místě konání semináře.

Samozřejmostí je dárkový balíček v podobě odznaku, propisky a děkovného dopisu.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit