XAVER JEDE přímo za vámi, buďte u toho - crowfunding kampaň

XAVER JEDE přímo za vámi, buďte u toho

Pomozte rozšířit vysílání kanálu Xaver Live o první pojízdné studio na českém YouTube. Xaver hodlá jezdit přímo za občany do regionů a dát jim slovo.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

CHCEME SLYŠET VÁŠ NÁZOR

Xaver hodlá pravidelně jezdit za vámi, buďte u toho!

XAVER JEDE na YouTube

Na jednom z pravidelných streamů se Luboš Xaver Veselý zmínil o nápadu rozšířit vysílání kanálu Xaver Live o pojízdné studio, dodávku nebo minivan, které by jezdnilo za populárními osobnostmi, ale hlavně přímo za občany s cílem dát slovo a vyslechnout názory široké veřejnosti. To nás, diváky jeho kanálu, kteří jsme se seznámili na socílání síti Clubhouse motivovalo pokusit se nápad realizovat a přispět k tomu, aby se ve veřejném prostoru objevovaly i názory občanů a osobností tzv. mimo Prahu. Proto jsme zahájili tuto crowdfundingovou kampaň. Xaver naší iniciativu přijal, a tak společně přinášíme kampaň, díky které můžete pojízdné studio XAVER JEDE pomoci vybudovat.

YouTube

 

Xaver Live je YouTube kanál, na kterém vysílá Luboš Xaver Veselý své pravidlné streamy a přináší osobité rozhovory s osobnostmi veřejného života, komentáře k aktuálním událostem, názory, postřehy, zajímavosti i kapky životní moudrosti. Xaver Live nás, jako diváky, baví především otevřeným přístupem také k dalším streamerům například Karolína Stonjeková či Petr Holec. My, diváci, máme za to, že nám kanál Xaver Live přináší hodnotný obsah, a proto kanál podporujeme.

 

Kdo je Xaver?

Luboš Xaver Veselý je moderátor a publicista, youtuber a bývalý hudebník. Je dvojnásobným držitelem Ceny Egona Erwina Kische, je zapsán v české knize rekordů za svůj 24 hodinový talk maraton - tedy 24 hodin v kuse moderoval talk show v pražském divadle Palace. Xaver na svém YouTube kanále důsledně zúročuje své bohaté moderátorské zkušenosti. V minulosti působil v řadě médií - Frekvence 1, TV Nova, Česká televize, Český rozhlas a internetové televizi XTV, kterou v roce 2017 založil.

Luboš Xaver Veselý

 

Odměny za vaši podporu

Projekt XAVER JEDE nabízí řadu zajímavých odměn za vaši podporu. Můžete se stát zlatým partnerem, vidět své jméno nebo firmu v titulcích, dát si s Xaverem kávu, hostit natáčení pojízdného studia u vás doma nebo ve firmě, získat pozvání přímo na natáčení nebo sledovat pořady XTV bez reklam. Je toho však mnohem více...

 

Kniha Moje Las Vegas s podpisem a věnováním

 

Kniha Jak se těží miliardy s podpisem a věnováním

 

CD s audioknihou Xaver

 

Členství XTV Premium na 1 rok

 

Znáte Xaver Live?

Český youtubový kanál Xaver Live začal vysílat v prosinci 2018. Od této chvíle pravidelně nabízí povídání se zajímavými hosty a komentátory. Politicky nekorektní, umělecky neobjektivní, genderově nevyvážený - ale vždy s prstem na tepu doby. Sledovanot přesahuje 17 milionů zhlédnutí našich pořadů.

 

 

... a mnoho dalšího pravidelně na Xaver Live.

 

Facebook

Instagram

Clubhouse

Apple Podcasts

 

XAVER JEDE na YouTube

 

#xaverjede

Co si o tomto projektu myslíte?