WONO SITO SEDNE - SEDÍME UŽ DESET LET | crowdfunding kampaň

WONO SITO SEDNE - SEDÍME UŽ DESET LET

Milí přátelé! Zdraví vás kapela WONO SITO SEDNE! Letos slavíme kulatiny a k narozeninám bychom chtěli vydat novou desku! Půjdete slavit s námi?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Milí přátelé, fandové a všichni, kdo už jste se prokousal až sem..! Kdyby nebylo Vás, není tu co psát a my Vám za to moc děkujeme! Bez Vás bychom se těch kulatin nedožili. Celých deset let  jsme se potili, dohadovali, smáli, cvičili a koncertovali a naše velké přání je provést malou velkou rekapitulaci v podobě kulaté placičky. Aranže máme, texty máme, jenom to nahrát, vylisovat a předat Vám :-) Celou tu dobu jste našimi báječnými souputníky a my bychom Vás rádi odměnili muzikou, kterou si můžete odnést domů a poslouchat ji třeba v koupelně. Jenom Vás k tomu zase potřebujeme, jinak to prostě nedáme. :-) 

Jsme parta čtyř chlapů a jedné dámy, které pojí láska k hudbě a jídlu.

Ani u nás to nebylo jinak a sestava se během uplynulých let měnila a zeštíhlovala. Nicméně tuto pětku si držíme již pět let, kdy k nám přišel poslední strávník - basák Luboš. Takže vlastně slavíme dvojnásob :-) Desítku od založení a pětku od posledního příchozího.

WONO SITO SEDNA  26.6. 2016_7_Zmenšený.jpg

 

WONO SITO SEDNA  26.6. 2016_17_zmenšený Petr.jpg

 

Kromě toho, že jsme se ustálili na počtu členů, pustili jsme se do výroby klipů. Těch už máme více než pět :-) Všechny jsme natáčeli svépomocí a jsme na to náležitě pyšní. Malou ochutnávku můžete zhlédnout zde:

 Zúčastnili jsme se různých soutěží - hitparád, videohitparád, Youtube Festů a soutěží v živém hraní. Dvakrát jsme získali titul Ústeckého slavíka, s uvedeným klipem jsme zvítězili v hitparádě TV Alternativa, v živém hraní jsme se dostali do první desítky..ale. Soutěže nejsou naší hlavní náplní a cílem. Chceme hrát, koncertovat, skládat muziku a točit cédéčka. Pro Vás. Nás to prostě baví. A když to baví i Vás.. není co řešit. :-)

Jestli máte chuť nás podpořit a následně si odnést naši desku, můžete si vybrat odměnu v sekci odměn za Váš příspěvek. Pokud se rozhodnete nám nepřispět, pomůžete i "pouhým" sdílením.

Děkujeme Vám všem!  Vaší přízně si velmi vážíme!

Vaše Wono Sito Sedne - Pája, Jirka, Petr, Míša a Luboš

P.S. Termíny doručení odměn jsme natáhli pouze pro jistotu. Pošleme hned, jak to půjde, takže.... :-)                      V případě, že by se vybralo více peněz než je uvedeno, máme v záloze ještě DVD ze živého hraní... :-)              Je to na Vás! :-)

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 38 815 Kč (77 %)
  • 77 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

WONO SITO SEDNE - obrázek
  • projekt od WONO SITO SEDNE
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

250 Kč

CD

Cédéčko s podpisy všech členů kapely. Máte-li přání i nějakého spešl oslovení, neváhejte nám to napsat. S věnováním "Prdelce Haničce" nemáme problém :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

CD plus samolepky a poděkování

Cédéčko z výroby k nám, my Vám ho podepíšeme, přidáme dvě samolepky, pošleme a ještě Vám poděkujeme na našich stránkách. :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

CD plus tričko

Kromě podepsané desky Vám pošleme ještě tričko - velikost a motiv dle Vašeho požadavku. :-) Můžete si nás hřát na hrudi nebo na zádech :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

50 obsazených židlí

K podepsanému cédéčku Vás ještě oblékneme do trička dle Vašeho výběru, pošleme volné vstupenky na křest desky a Vaše jméno posadíme na jednu volnou židli v našem bukletu :-)

Počet dostupných odměn: 47/50

Nelze podpořit
3 500 Kč

"Sponzor" - CD plus tričko plus logo

"Sponzorovi" pošleme podepsané CD, tričko dle vlastního výběru a logo jeho firmy umístíme na bukletu desky v sekci čestných donors. Taktéž přidáme lístek na křest :-)

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
5 000 Kč

Koncert - Ústecký kraj

Podepsané cédéčko plus přijedeme kam budete chtít v rámci Ústeckého kraje a hodinku a půl budeme hrát jen pro Vás. :-)

Počet dostupných odměn: 4/6

Nelze podpořit
10 000 Kč

Koncert - ČR

Podepsané cédéčko plus přijedeme kam budete chtít v rámci ČR a hodinku a půl budeme hrát jen pro Vás. :-)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit