Zapoj se do herního projektu The Great Wobo Escape | crowdfunding kampaň

Novinky - Zapoj se do herního projektu The Great Wobo Escape

Odhal konspiraci umělé inteligence a naplánuj velký útěk robotů ve 3D stealth-adventure hře pro PC a mobily, které se můžeš stát spoludesignérem!

Hry & Apps

30. duben 2015

Spolu sme to dokázali!

Vďaka vám sme bližšie k tomu vydať hru omnoho lepšiu ako sme dúfali pred kampaňou. Patrí vám naša ohromná vďaka! Čo bude nasledovať v najbližších dňoch?
Spolu sme to dokázali! Obrázek

Milí Štartovači,

spolu sme to dokázali! Vďaka vám má ďalšia československá hra bližšie k vydaniu. Vďaka vám sme bližšie k tomu vydať hru omnoho lepšiu ako sme dúfali pred kampaňou. Patrí vám naša ohromná vďaka! Bez vás a vašej podpory by sme sa nikdy nedostali tak ďaleko. Veľmi si ju vážime a veríme, že ju nesklameme.

Celá kampaň bola poriadna jazda, to sa musí nechať…  Počas kampane sme nelenili a na základe mnohých diskusií a podnetov priamo od vás – našich štartovačov – sme spravili v hre mnoho, mnoho úprav a zlepšení. Dá sa povedať, že po kampani máme pre vás inú hru… áno, toľko úprav a zmien, že hra, ktorú vám dávame na testovanie a hranie teraz je skok vpred oproti tej, ktorú sme predstavili pred mesiacom.

Sprístupnenú BETA verziu si budete môcť hrať už počas tohto víkendu!

Čo bude nasledovať v najbližších dňoch?

 • Dizajn a spoludizajn: Našich spoludizajnérov oslovíme osobitne v priebehu najbližích dní a dohodneme ďalší postup. Zistíme vaše očakávania, vysvetlíme postup a pustíme sa do práce.
 • Early Access: Emailové adresy, ktoré ste zadali na stránke Štartovač.cz pridáme medzi iOS a Android testerov. Príde vám notifikácia na zadanú emailovú adresu, stačí nasledovať v nej obsiahnuté inštrukcie (ak je vaše AppleID iné ako emailová adresa, ktorú ste použili na Štartovači, dajte nám prosím vedieť).
 • Začníname s prípravou odmien – artworky, artbooky, badge, atď. V priebehu najbližích dní vám napíšeme pre potvrdenie vašej adresy pre zásielku. O ďalšom priebehu vás budeme priebežne informovať.
 • Sledujte novinky, ktoré budeme pravidelne zverejňovať o aktuálnom dianí - na našej Facebook stránke (www.facebook.com/TheGreatWoboEscape), ktorú vám odporúčame sledovať, a tiež v Google+ Community (plus.google.com/communities/102608678124982807478).

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo podnety, aj naďalej ich smerujte na info@gamifi.cc.

- tím gamifi.cc games – Matej, Wili, Rudo, Dave

Zpět na výpis

 • Splněno 100 696 Kč (134 %)
 • 134 %
 • 75 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 147 Startérů

Autor projektu

gamifi.cc games - obrázek
 • projekt od gamifi.cc games
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Hráč

Celá 1. Epizoda odemknutá + digitální badge s unikátním číslem každého startovače

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

Hráč Sběratel

Všechny předchozí + přístup do Beta verze (Early Access - získej přístup do hratelné verzi hry ihned a svým názorem a zpětnou vazbou se zapojíš do jejího směřování)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Hráč Umělec

Všechny předchozí + set high-res digitálních posterů (vybrané herní momenty v obrázcích s ultra vysokým rozlišením. Vhodný pro tisk nebo jako pozadí.) + speciální poděkování na webové stránce hry* (ve speciální sekci, přímo na webové stránce hry)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Hráč Fanoušek

Všechny předchozí + Hard Mode & Time Attack módy (2 speciální herní módy, které změní zážitek i tempo v každém levelu) + speciální poděkování ve hře* (ve speciální sekci přímo ve hře, s dodatečným poděkováním pro startovače)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
749 Kč

PC Hráč

Všechny předchozí + PC verze (mobilní port nejaktuálnější verze) + digitální artbook (artworky, detailní obrázky postav, objektů a levelů a vybrané herní momenty)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 499 Kč

Hráč Junior Designér

Předchozí po PC Hráč + tvůj dizajn na jeden objekt ve hře*
(společný design předmětu nebo objektu v podzemní těžební kolonii, např. v dieselpunk stylu, bude použit na mnoha místech a několika levelech)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
2 999 Kč

Hráč Maestro

Předchozí po PC Hráč + tištěný Artbook v prémiové kvalitě (sada artworků a detailních obrázků postav, objektů a levelů vytištěná na kvalitní papír a ve vazbě, s věnováním a podpisy celého týmu)

Počet dostupných odměn: 19/25

Nelze podpořit
4 999 Kč

Hráč Senior Designer

Předchozí po PC Hráč + vlastní dizajn postavy nepřítele*
(Spoludizajnuj nový typ robota, který bude nahánět hrůzu. Zapadne do sci-fi prostředí težební kolonie a dieselpunku.)

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
9 999 Kč

Hráč Labužník

Předchozí po PC Hráč + večeře s týmem (pro 1 - 2 osoby, které dostanou od nás pozvání na večeři a k dispozici tým gamifi.cc games na otázky, diskusi a kus řeči. Připravené máme vtipné historky a foto & video ze zákulisí. Žebra, tatarák a pivo nebo jiná alternativa po dohodě, v Praze/Brně/Bratislavě, nezahrnuje tvoje cestovné)

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
24 999 Kč

Hráč Spoluproducent

Předchozí po PC Hráč + tvůj spoludizajn na 2. Epizodě (rozhoduj o pokračování příběhu první epizody, těžkou práci provedeme my, ty si užívej křeslo designéra.) anebo umístění in-game reklamy* (billboardy ve hře mohou nést tvou tvář nebo logo v celé první Epizodě.) + speciální poděkování ve hře* (poděkování na zvláštním, viditelném místě ve hře (credits / menu)

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit