Zapoj se do herního projektu The Great Wobo Escape | crowdfunding kampaň

Novinky - Zapoj se do herního projektu The Great Wobo Escape

Odhal konspiraci umělé inteligence a naplánuj velký útěk robotů ve 3D stealth-adventure hře pro PC a mobily, které se můžeš stát spoludesignérem!

Hry & Apps

07. duben 2015

Polovina za námi

Ahoj hráči, fanoušci a game dizajnéři! V první řadě děkujeme za množství pozitivních ohlasů i konstruktivní kritiky ke kampani a hře samotné. Právě díky vaší podpoře jsme dosáhli polovinu již po osmi dnech! Před námi zbývají ještě skoro 3 týdny. Dosáhneme i některý z vyšších cílů?
Polovina za námi Obrázek

Ahoj hráči, fanoušci a game dizajnéři!

V první řadě děkujeme za množství pozitivních ohlasů i konstruktivní kritiky ke kampani a hře samotné. Jen tak dál a vaše podněty stále přijímáme na info@gamifi.cc.

Proč úvodem oslovujeme až 3 různé skupiny? Protože každá z nich už má zastoupení v řadách našich Startérů. Kromě slušně se rozrůstající skupinky hráčů máme už i aspirujícího dizajnéra. A místo máme i pro další. Pokud máš dostatek kreativity a dobré nápady, pojď si to vyzkoušet! Odměny od úrovně 1500 CZK ti to snadno umožní. Seznam se prosím s podmínkami, nastartuj nás a můžeš začít tvořit.

Co nás velmi těší je překonaných 50%! Ano, čtete dobře, právě díky vaší podpoře jsme dosáhli polovinu již po osmi dnech. Před námi zbývají ještě skoro 3 týdny. Dosáhneme i některý z vyšších cílů? Snad ano...

- Wili, Ruda, Dave & Matej

PS: O The Great Wobo Escape se psalo i v médiích, tady je pár zdrojů s komentáři a názory:

 

Zpět na výpis

  • Splněno 100 696 Kč (134 %)
  • 134 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 147 Startérů

Autor projektu

gamifi.cc games - obrázek
  • projekt od gamifi.cc games
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Hráč

Celá 1. Epizoda odemknutá + digitální badge s unikátním číslem každého startovače

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

Hráč Sběratel

Všechny předchozí + přístup do Beta verze (Early Access - získej přístup do hratelné verzi hry ihned a svým názorem a zpětnou vazbou se zapojíš do jejího směřování)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Hráč Umělec

Všechny předchozí + set high-res digitálních posterů (vybrané herní momenty v obrázcích s ultra vysokým rozlišením. Vhodný pro tisk nebo jako pozadí.) + speciální poděkování na webové stránce hry* (ve speciální sekci, přímo na webové stránce hry)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Hráč Fanoušek

Všechny předchozí + Hard Mode & Time Attack módy (2 speciální herní módy, které změní zážitek i tempo v každém levelu) + speciální poděkování ve hře* (ve speciální sekci přímo ve hře, s dodatečným poděkováním pro startovače)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
749 Kč

PC Hráč

Všechny předchozí + PC verze (mobilní port nejaktuálnější verze) + digitální artbook (artworky, detailní obrázky postav, objektů a levelů a vybrané herní momenty)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 499 Kč

Hráč Junior Designér

Předchozí po PC Hráč + tvůj dizajn na jeden objekt ve hře*
(společný design předmětu nebo objektu v podzemní těžební kolonii, např. v dieselpunk stylu, bude použit na mnoha místech a několika levelech)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
2 999 Kč

Hráč Maestro

Předchozí po PC Hráč + tištěný Artbook v prémiové kvalitě (sada artworků a detailních obrázků postav, objektů a levelů vytištěná na kvalitní papír a ve vazbě, s věnováním a podpisy celého týmu)

Počet dostupných odměn: 19/25

Nelze podpořit
4 999 Kč

Hráč Senior Designer

Předchozí po PC Hráč + vlastní dizajn postavy nepřítele*
(Spoludizajnuj nový typ robota, který bude nahánět hrůzu. Zapadne do sci-fi prostředí težební kolonie a dieselpunku.)

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
9 999 Kč

Hráč Labužník

Předchozí po PC Hráč + večeře s týmem (pro 1 - 2 osoby, které dostanou od nás pozvání na večeři a k dispozici tým gamifi.cc games na otázky, diskusi a kus řeči. Připravené máme vtipné historky a foto & video ze zákulisí. Žebra, tatarák a pivo nebo jiná alternativa po dohodě, v Praze/Brně/Bratislavě, nezahrnuje tvoje cestovné)

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
24 999 Kč

Hráč Spoluproducent

Předchozí po PC Hráč + tvůj spoludizajn na 2. Epizodě (rozhoduj o pokračování příběhu první epizody, těžkou práci provedeme my, ty si užívej křeslo designéra.) anebo umístění in-game reklamy* (billboardy ve hře mohou nést tvou tvář nebo logo v celé první Epizodě.) + speciální poděkování ve hře* (poděkování na zvláštním, viditelném místě ve hře (credits / menu)

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit