W I S H M A S T E R | crowdfunding kampaň

Startéři - W I S H M A S T E R

Zde se plní přání. Vyplní se i to Vaše. Pojďte se sami přesvědčit.

Ostatní

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 12 600 Kč (25 %)
  • 25 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Ekaterina - obrázek
  • projekt od Ekaterina
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

+1 přání do hry a titul Wishmastera

Podpořili jste projekt, to znamená, že jste splnili naše přání. Za odměnu dostáváte, podle pravidel hry, titul Wishmastera a jedno přání navíc. Po úspěšném ukončení kampaně Vám pošleme speciální kód. Po registraci ve hře a vložení tohoto kódu budete mít možnost přidat do hry hned dvě svá přání a zároveň už budete Wishmasterem. Přání se nedají sčítat – na jednoho hráče připadá maximálně +1 přání.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Motivační kalendář na rok 2019, velikost A4

Jedinečný motivační kalendář, vlastnoručně podepsaný, s osobním poděkováním za podporu projektu. Určitě Vám v příštím roce přinese hodně štěstí a pomůže dosáhnout na velké cíle. Všechno je možné a motivace je důležitá k tomu, abyste to dokázali.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Reklama na hlavní stránce na jeden měsíc

Máte svoje podnikání? Máte třeba e-shop s pánskými košilemi nebo prodáváte na Fleru vlastnoručně vyrobené náušnice? Povíme o tom našim návštěvníkům. Uděláme pro Vás stylizovanou reklamu a umístíme ji ve slideru na hlavní stránce našeho webu na jeden měsíc.

Počet dostupných odměn: 35/40

Nelze podpořit
5 000 Kč

Reklama na hlavní stránce na půl roku

Uděláme pro Vás stylizovanou reklamu a umístíme ji ve slideru na hlavní stránce našeho webu na půl roku. At' všichni naši návštěvníci vědí, jak skvělou máte firmu.

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit
30 000 Kč

Staňte se patronem našeho projektu

Staňte se naším patronem. Budeme Vám za to moc vděční a povíme všem, že tento projekt vznikl hlavně díky Vám. Napíšeme velké poděkování na stránkách Startovače, na naší stránce na Facebooku a na našem webu. Umístíme ve slideru na hlavní stránku projektu Vaši reklamu a v horní části webové stánky poznámku „Tento projekt vám přináší“ po dobu jednoho roku. Polepíme naše veliké auto Vaší reklamou a budeme s ní jezdit celý rok.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit