Startovač - financování projektů

enDee | Whiskozita - crowfunding kampaň

Novinky - enDee | Whiskozita

I Ty nám můžeš pomoci k tomu, abychom mohli v červnu pokřtít naše nové album... Všem za podporu DĚKUJEME!

Hudba
Ale tím Startovač nekončí je ještě 21 dní před námi. Stále posíláte peníze a stále je na výběr velké množství odměn. Rozhodli jsme tedy jak využijeme přebývající peníze... Pokud se nasbírá o 20.000 více, natočíme klip. Pokud o 40.000 více, natočíme nejen klip, ale vydáme album i na gramofonové desce!

 

Dali jsme díky vám dohromady peníze na natočení desky. Již brzy jej pošleme do výroby! Děkujeme!  Stále je však na Startovači celá řada odměn, které začínají třeba tím, že podpoříte dobrou věc a bude vás hřát příjemný pocit, přes možnost získání nahrávek v mp3 dříve, než deska vyjde, až po koncert celé kapely u vás doma s podepsanými CD či adrenalinovou střílečku v Laser Game s členy kapely. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Už nás svrbí ruce, hráli bychom až bychom brečeli.

Chybíte nám!

Vaši eNDee

 

 

Je to šest dní co jsme s obavami zveřejnili projekt na Startovači, ve snaze dokončit nové album Whiskozita. A úplně jsme se posadili na zadek z toho, že jste za tak krátkou dobu nastřádali 62.000. Moc Vám děkujeme přátelé!

Věříme, že společně dokážeme tento projekt dokončit. Pokud ještě váháte, neváhejte a vyberte si. Záleží jen na vás, co si vyberete. Pokud už jste přispěli, určitě nás podpořte ještě sdílením projektu na sociálních sítích. Doporučte nás známým. Děkujeme moc!

Vaši eNDee :-)