enDee | Whiskozita - crowfunding kampaň

Novinky - enDee | Whiskozita

I Ty nám můžeš pomoci k tomu, abychom mohli v červnu pokřtít naše nové album... Všem za podporu DĚKUJEME!

Hudba
Pokud jste ještě neobdrželi svoji odměnu, vyhlížejte pošťáka! Odměny jsou na cestě k Vám! Obrázek

Ahoj všichni!

Po ukončení projektu, jsme rozeslali MP3 alba ke stažení, Vám, kdo jste si jej předplatili. V těchto dnech pošta doručuje Vaše CD, trika, pexesa a hromadu dalších odměn. Hurá! Tak nezapomeňte, pošťák zvoní 2x :-)

Nejvíc aktuální je v tuto chvíli křest alba v pardubickém MC Žlutý pes, 26.6.2020 od 19:00. Kontaktovali jsme Vás, kdo jste si na něj předplatili vstupenky. Ale i Vás ostatní srdečně zveme, vstupenky ještě jsou!

Jinak ještě jednou děkujeme za podporu a přízeň, bez Vás by to nešlo. Deska se nám zřejmě opravdu povedla, protože nás od 1.7. můžete slýchat v Hey Rádiu, na všech frekvencích. Můžete se také těšit na recenzi v červencovém čísle časopisu Rock & Pop. Rozhovor s Klémou na musicserver.cz, si však můžete přečíst už nyní.

Těšíme se na viděnou a slyšenou

Vaši eNDee

Naši nejmilejší a nejvzácnější přátelé. Zbývá dva dny do konce projektu. Naspořili jste nám úžasnou částku a my Vám za to moc děkujeme!

 

A aby naše nové album Whiskozita nebyla nějakým zajícem v pytli, rozhodli jsme se, že Vás odměníme a dáme ochutnat z připravovaného alba, a to hned teď! Příjemný poslech.

Vaši eNDee

 

Ale tím Startovač nekončí je ještě 21 dní před námi. Stále posíláte peníze a stále je na výběr velké množství odměn. Rozhodli jsme tedy jak využijeme přebývající peníze... Pokud se nasbírá o 20.000 více, natočíme klip. Pokud o 40.000 více, natočíme nejen klip, ale vydáme album i na gramofonové desce!

 

Dali jsme díky vám dohromady peníze na natočení desky. Již brzy jej pošleme do výroby! Děkujeme!  Stále je však na Startovači celá řada odměn, které začínají třeba tím, že podpoříte dobrou věc a bude vás hřát příjemný pocit, přes možnost získání nahrávek v mp3 dříve, než deska vyjde, až po koncert celé kapely u vás doma s podepsanými CD či adrenalinovou střílečku v Laser Game s členy kapely. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Už nás svrbí ruce, hráli bychom až bychom brečeli.

Chybíte nám!

Vaši eNDee