Welcome Color To World - crowfunding kampaň

Novinky - Welcome Color To World

Kooperativní adventura pro dva hráče s lehkými RPG prvky, pomozte nám náš projekt přivést k životu na Steam a nabarvit svět Isgroid

Hry & Apps
Dobrý den, v téhle novince budeme s vámi sdílet stav hry v podobě dema a budeme se loučit se startovačem. Pre-Alpha demo ke zkoušce a konec startovače :( Obrázek

Dobrý den, v téhle novince budeme s vámi sdílet stav hry v podobě dema a budeme se loučit se startovačem.

 

Nuže na začátek bychom chtěli poděkovat za podporu a veškeré sdílení, které náš projekt získal.

Máme pro vás dostupné demo pro otestování naší hry a případného feedbacku od vás.

Nuže, máme poslední den a něco do konce kampaně a pomalu se smiřujeme s tím, že hra nevybere našich požadovaných 15.500 Kč na dokončení projektu, proto prosíme všechny o pomoc, sdílení a pokud možno i o nějaký malý příspěvek.

Hru doděláme tak či tak, jenže naším nejhorším začátkem i koncem je financování celého projektu, nemáme dostatek pro zafinancování všeho co bysme chtěli do hry vložit, ale i tak se budeme snažit jak jen to bude možné, abychom mohli náš produkt na konci řádně předvést.

 

Nuže děkujeme za sdílení, pomoc a finance, které nám byli zaslány, a budeme rádi když náš projekt budete sledovat i na dále.

 

S pozdravem

Šimon Ustal

Zdravím zase po dlouhé době. Zde se jedná ohledně komunikace a sdílení. Jen jednu věc bych chtěl zde zmínit je nutná věc, abyste si všichni zaregistrovali newsletter, nebude použitý pro spam, ale pro získání e-mailů pro komunikaci s jednotlivými startéry. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO STARTÉRY Obrázek

Zdravím, a děkuji za veškerou podporu.

Jen jednu věc bych chtěl zde zmínit je nutná věc, abyste si všichni zaregistrovali newsletter, nebude použitý pro spam, ale pro získání e-mailů pro komunikaci s jednotlivými startéry.

Link: https://levermaninteractive.cz/home.php

A prosím o to nejdůležitější pokud tento projekt můžete nasdílet na svých sociálních sítích, pokud možno přispět ještě o nějaký peníz na víc za tohle budeme neskutečně vděční a dokážeme ocenit vše co se kolem naší hry bude dít.

Ale jestliže se peníze nevyberou vše se jinak vrací a my nemáme potřebné finance pro tvorbu projektu.

Děkujeme mockrát a mějte hezký den

Vše ohledně soubojového systému a překonání hranice 15% :) Práce na soubojovém systému a překonaní hranice 15% Obrázek

Nyní pracujeme na soubojovém systému, který je kombinací Kingdom Come Deliverance a Dark Souls.

Dále děkujeme za překonání hranice 15% zde na startovači je to pro nás ukázka, že má náš projekt smysl a že se lidem líbí, již to nebude dlouho trvat a budeme spouštět otevřenou Alpha verzi.

Jenže projekt jede dále takže sdílejte, srdíčkujte a lajkujte ,protože budeme rádi za veškerou vaši podporu.

Proto děkujeme, že na naše dílko přispíváte a jsme rádi, že se vám líbí.

S pozdravem
Šimon Ustal, tvůrce Welcome Color To World