WCTWPlakát.png

Welcome Color To World Hry & Apps

Kooperativní adventura pro dva hráče s lehkými RPG prvky, pomozte nám náš projekt přivést k životu na Steam a nabarvit svět Isgroid

Welcome Color To World

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
15 500 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Vítejte, rádi bychom vám chtěli představit náš low-poly multiplayerový projekt pro dva hráče Welcome Color To World. (WCTW)

Ale pro vytvoření plnohodnotného herního zážitku jsou potřebné i finance. Nejvíce financí soustředíme na dabing, vydání na obchod Steam a později na Epic Games, další finance půjdou do dodatečné techniky a dárků. Proto se s prosbou o finance obracíme právě na vás.

Souhrn

Plánované platformy: Steam, Epic Games, později Nintendo Switch a další konzole

Datum vydání: Q4 2021, Q2 2022 PC, Linux později i Mac

Plánovaná délka hry: 14-16 hodin

Hra pouze dvou hráčů jak u velice známé hry A Way Out zde musíte mít nějakého spoluhráče, buď v lokálním nebo internetovém multiplayeru, je to zábava prozkoumávat svět a plnit různé věci spolu.

Bohatý combat systém zde si bereme inspiraci z české hry Kingdom Come Deliverance a i částečně z Dark Souls, bude to těžké, bude to zábavné a ještě lepší s druhým hráčem.

Vylepšujte si postavu ve hře můžete sbírat perky v našem Stromu perků, naučit se nové recepty pro výrobu či alchymii a získávat nové cenné vybavení pro hráče.

Obrovský Low-Poly svět v 35 různorodých levelech, každý level je unikát, nové věci, nové perky, nový příběh a nové zkušenosti a příběh o délce 14 -16 hodin.

Pomáhejte lidem v nouzi a oni pomůžou vám, můžete jim pomoci a získat vybavení, zvýšení respektu, můžou vám pomoci i v souboji pod vaším vedením.

Bohatý živý svět po své cestě můžete narazit na soustu lidí, zvířat a jiné hmyzí havěti se, kterými můžete interagovat.

Taktizujte, vytvářejte a bavte se hlavní tématikou je barva, takže se dá použít jak v boji, ale i při obarvování a malování vašich dílek na jednu velkou mapu.

 

Hlavní myšlenkou při tvorbě příběhu byla barva a její zaměření na gameplay a příběh.

V příběhu hrajete za dva bratry (Daxe a Foxe), žijí si společně v jednom z posledních lidských městech, které nestihla záhuba, jenže nic netrvá věčně a staré zlo a temnota se opět probouzí a vychází na povrch.

Tajemný vládce zla a temnoty Bokrieg si uzurpuje poslední články lidské rasy se svou armádou. Jediné co chce je získat Daxe jelikož ten jediný odolal jeho zbraním a vy zase po své cestě svrhnout ho než vám samotným vyprší čas. 

Hra za oba je zcela jiná, Dax se zaměřuje na pohyb, pomoc při hádankách a rychlý postup a Fox zase na barvení, stavění, organizaci inventáře a hledání cesty.

Po cestě je možné plnit vedlejší úkoly, hádanky nebo si jen sednout k ohni, opéci si špekáček a u toho zpívat. Výběr je pouze na vás a na vašem stylu hraní.

Se svým kamarádem popřípadě spoluhráčem prožíváte slasti i strasti v obrovském světě, který je rozdělený na 35 separátních levelů s 6 rozdílnými biomy a to v Lokálním i Internetovém Multiplayeru pro dva hráče v adventuře s lehkými RPG prvky.

Hra je vyvíjena na známém enginu Unreal Engine 4 za pomocí programů jako je Blender a GIMP a na dabing Audacity. Máme s programy dlouholeté zkušenosti a zdáli se nám jako dobrá volba pro tvorbu projektu.

V současné době se přemýší i o editoru map...

Finance se využijí na zaplacení členství na platformu Steam (100$).

 

Na dodatečnou uměleckou techniku 

* Grafického tabletu pro lepší vyobrazení modelů a uživatelského rozhraní

* Kinectu pro natočení dodatečných animací 

 

Na natočení lepšího dabingu

* Pořízení kvalitních mikrofonů pro dabéry

* Natočení kvalitních herních zvuků a tvorba hudby

 

Na dárky pro startéry

* Plakáty

* Tričko podle vlastní velkosti

* Fyzické poděkování

* Placky s vlastními potisky

Naším cílem je přivést naše dílo k životu, aby se zalíbilo lidem a abychom měli dostatek financí na výše slibované věci.

I. - 15.500Kč - Hlavní čáska pro zafinancování projektu, dabérů a nakoupení techniky

II. - 20.000Kč - Tato částka nám pomůže pro zafinancování nových pc komponentů, tvorby kvalitnějšího dabingu a tvorbu dárků

III. - 25.000Kč - Tato částka je znakem toho, že můžeme naplánovat druhý díl, lépe zafinancovat dabéry a lepší pc komponenty

Hra vyjde v průběhu roku 2021/22 na platformu Steam a později i na Epic Games Store v současném stavu se přemýšlí i o dalších platformách. 

Již brzy bude dostupná Closed Alpha pro Startéry.

 

Já jsem Šimon Ustal vývojář, grafik, programátor a scénarista hry, jsem studentem střední školy OAKM, který se chce věnovat vývoji počítačových her.

S dalšími jmény jako například Daniel Kuchař se pracuje na dabingu.

Na závěr by jsme chtěli poděkovat za tým Lever Man Interactive, že jsi nám věnoval svůj čas a projevil podporu. Doufáme, že se ti naše hra líbí a pomůžeš nám nabarvit temný svět. Ceníme si každou pomoc, či už jde o finanční příspěvek nebo sdílení!

 

S pozdravem

Lever Man Interactive

 

Pokud by vás hra zajímala a chtěli byste o hře vědět více, můžeš se připojit na náš discord a zeptat se :)
https://discord.gg/t5ZHMEe

 

Více na: https://levermaninteractive.cz/

Kontakt: ustalsimon@gmail.com

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
15 500 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuLever Man Interactive

Odměny

75 KčUmělec

Přispějte nám a staňte se našim oficiální dárcem. Získáte: Digitální poděkování Uvedení v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

125 KčBarevná NPC Postava

Přispějte nám a staňte se našim oficiální dárcem. Získáte: Digitální poděkování NPC postava ve hře Přístup do Beta Verze Uvedení v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčVěrný Voják Barvícího Oddílu

Každý kdo přispěje částkou 250 Kč získá plnohodnotnou kopii hry a fyzické poděkování. Získáte: Plnohodnotnou hru pár dní před vydáním Fyzické poděkování NPC postavu Uvedení v titulcích Přístup do Beta Verze

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

400 KčNespoutaný umělec

Vytvoříme pro tebe placku, dle vašeho výběru, domluva čistě přes Discord... Získáte: Plnohodnotnou hru pár dní před vydáním Fyzické poděkování NPC postavu Uvedení v titulcích Přístup do Alpha a Beta Verze Odznak (Placka WCTW)

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

1 000 KčBarvící Komando

Vytvoříme pro tebe vlastní plakát, ve hře tak na stěnu podle vašeho výběru (3). Domluva přes Discord! Získáte: Fyzický plakát 42 x 56 cm Plakát ve hře Přístup do Beta Verze Fyzické poděkování NPC postavu ve hře Uvedení v titulcích Plnohodnotnou hru pár dní před vydáním v krabičce Návrh NPC postavy Soundtrack ke stažení MP3

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

1 450 KčNejvyšší vůdce

Vytvoříme pro tebe tričko, a fyzickou kopii soundtracku našeho herního studia, domluva přes discord! Získáte: Fyzický plakát 42 x 56 cm Plakát ve hře Přístup do Beta Verze Fyzické poděkování NPC postavu ve hře Uvedení v titulcích Plnohodnotnou hru pár dní před vydáním v krabičce Návrh NPC postavy Tričko Lever Man Interactive Soundtrack na CD i ke stažení

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná