Webové stránky pro Balonek.cz - crowfunding kampaň

Webové stránky pro Balonek.cz

Dokončení zbývajících částí dětského internetového časopisu www.balonek.cz : registrace uživatelů, vkládání komentářů ke článkům, zadávání soutěží...

Ostatní
Webové stránky pro Balonek.cz

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte 100% dokončení stránek našeho dětského internetového časopisu www.balonek.cz, který jsme spustili letos na jaře. Aktuálně nám z původního plánu chybí dokončit zejména registrace uživatelů, možnost vkládání komentářů ke článkům a automatické generování soutěží. Chceme být 100% PROFI a Vy nám s tím, můžete pomoci...

Podpořte nás a získejte zajímavé odměny, jejichž hlavním symbolem je srdce!

 

Co to je Balónek?

Jsme spolek, který provozuje dětský internetový časopis www.balonek.cz, jehož záměrem je oslovit co nejvíce školáků, učitelů a rodičů. Chceme zaujmout, poučit i pobavit. Vyhlašujeme témata, připravujeme soutěže a kvízy, poskytujeme kulturní servis a informace o pořádaných akcích pro děti.
Mimo jiné se pak také podílíme na doprovodném programu pro děti na zajímavých společenských akcích.

 

Projekt dokončení internetových stránek balonek.cz

Když jsme letos na jaře spouštěli stránky našeho dětského internetového časopisu, na některé plánované součásti stránek již nezbyly finanční prostředky. Nyní bychom rádi touto cestou s Vaší pomocí stránky dokončili do finální podoby. Některé prvky již máme alespoň graficky připraveny (viz odkaz na náhled zde), zbývají se musí udělat od základu.

Veškeré práce se bude odehrávat ve 2 rovinách. První je ta viditelná, tj. to co se zobrazuje všem na stránkách. Ta druhá je pak ta "skrytá" v administračním rozhraní, které je samozřejmě také nezbytnou součástí našich stránek.

Co přesně dokončíme

  • Registrace uživatelů
    Každý se bude moci registrovat, zvolit si svou přezdívku a avatara. Co by registrovaný se pak bude moci jednoduše účastnit našich internetových soutěží, vkládat komentáře ke článkům apod.
  • Vkládání komentářů ke článkům
    Každý registrovaný uživatel bude moci vyjadřovat své názory a diskutovat pod kterýmkoliv článkem, komentáře budou řazeny do vláken.
  • Automatické generování soutěží a kvízů
    Umožní nám to jednoduchou přípravu a vyhodnocení soutěžních kvízů, kdy se je každé otázce několik variant odpovědí (a-b-c). Uživatel pak na stránce přímo uvidí hotový soutěžní formulář.

Na co použijeme Vaše peníze

Finance půjdou na dokončení grafických návrhů chybějících prvků, zakomponování nových prvků do šablony stránek vč. verze pro mobilní telefony a samotné programování. V těchto postupných krocích tedy proběhne dokončení požadované výsledné podoby našich stránek.

Termín dokončení

Pokud vybereme dostatek prostředků, můžeme Vám garantovat, že do 31. ledna 2018 bude vše hotovo a na našich stránkách již vše poběží.

Požadovaná částka vs. cena za stránky

Některým laikům se možná bude zdát požadovaná částka vysoká, stránky dnes dělá kde kdo. Zasvěcení, kteří se v dané problematice alespoň trochu orientují, ví, že to je ještě cena příznivá za výše uvedená vylešení... Pokud chceme, aby výsledek byl opravdu profi, odpovídá tomu i cena za práci profesionálů.

Náhled již hotové grafiky zde (vpravo nahoře přihlášení, dole komentáře).

 

Odměny za Vaši podporu

200 Kč : Sada srdíčkových balónků

sada_srdickovych_balonku.jpg

Sada 5 balónků ve tvaru srdce s logem Balónku vč. plastového stojánku. Super, že letíte naším směrem...

300 Kč : Placka srdce

placka_srdce.jpg

Placka našeho srdíčkového loga se spínacím špendlíkem, průměr placky 7,5 cm. Už jsme si Vás označili...

500 Kč : Klíčenka srdíčko

klicenka_srdicko.jpg

Originální, ručně opracovaný dřevěný přívěšek na klíček ve tvaru srdce. Rozměr cca 4x4 cm. Tak a už naše srdce i cítíte...

700 Kč : Hrníček Balónek

hrnicek-balonek.jpg

Hrníček na kávu nebo čaj se zajímavým grafickým potiskem Balónku. Vzpomeňte si na nás u Vaší siesty...

1 000 Kč : Srdíčkový set

srdickovy-set.jpg

Set předchozích odměn s motivem srdce: sada srdíčkových balónků, placka srdce, klíčenka srdíčko. A máte to komplet...

1 500 Kč : Hajánek Tučňák / Kočka / Liška

hajanci.jpg

Pokud je něco hand made, tak opravdu toto. Originální ručně vytvořený "spací polštářek" s různými motivy zvířátek z tvůrčí dílny naší kolegyně Moniky. S Balónkem už můžete i snít...

 

Chcete více informací?

Napište nám na balonek@balonek.cz nebo se s námi spojte na našem Facebooku
Budeme se těšit...

Co si o tomto projektu myslíte?