Way to go natáčí debutové album - crowfunding kampaň

Way to go natáčí debutové album

Přátelští přátelé, poslední rok trávíme více a více času v nahrávacím studiu a k vydání prvního CD nám můžete pomoct právě vy. #hledamekoruny

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Milí přátelé,

krátce představeni jsme již byli, ale chtěli bychom, abyste se o nás dozvěděli co nejvíce. Proč? Chceme být slyšet! Proč? Máme potenciál, dobrou hudbu s dobrými texty, dobrá srdce a k tomu roztočené debutové album, na které právě #hledamekoruny. Níže si tedy přečtěte o naší tvorbě, historii a lásce k muzice.

 

Ve složení, ve kterém se nyní scházíme a muzicírujeme, jsme přibližně čtyři roky. Kapelu Way to go tvoří Jožka, František, Dominik, Tomáš a Pavel. Mladíci žijící přes akademický rok v Brně, milující hudbu. První rok jsme převážně zkoušeli a poté jsme dostali příležitost vystoupit na slovenském Semfestu. 

Právě zmíněný Semfest pro nás byl odstartováním našeho dalšího koncertování, v té době převážně na Slovensku. Tento start jsme podpořili také naším prvním klipem "Vodiaci pes". Na ten se můžete mrknout i zde.

Natáčení klipu pro nás byl nejen velkým zážitkem, ale také teambuildingem a nakopnutím k další práci. Motivoval nás i náš velký kamarád Ben, kterého jste mohli právě na videu vidět. Dominikův šikovný brácha zvládl natáčení i přes strach ze psů, neznámé prostředí, dlouhé hodiny na place a to s vědomím, že vlastně výsledek své práce nikdy neviděl. Zkrátka borec a vzor pro nás všechny!

Vodiaci pes slavil i další úspěch. V roce 2016 jsme s ním vyhráli na Slovensku soutěž Gospeltalent, což nám otevřelo brány na větší festivaly, získali jsme nové kontakty a také jsme měli možnost oslovit větší množství lidí. Příležitost jsme chopili za pačesy a natočili jsme další klip "Padám". Dá se říct, že jsme se tím chtěli dostat konečně i na českou scénu. Zda se nám to povedlo, můžete zhodnotit po zhlédli tí dalšího klipu. :)

Po natočení našeho druhého klipu by se mnohým mohlo zdát, že nastalo "ticho po pěšině". Nebylo tomu tak. Zaměřili jsme se na novou tvorbu, koncertovali jsme a začali připravovat debutové album. Pravdou je, že na třetí klip bylo třeba 2 roky počkat.

V létě 2018 jsme vydali třetí videoklip "Potíže". Vystoupili jsme na hlavním pódiu festivalu UNITED s přímým přenosem do TV Noe a znovu jsme rozhoupali pomyslnou PR kocábku. Aby se z ní stala pěkná výletní loď, potřebujeme právě vás! Budeme rádi za vaše dary na naše první album!

#hledamekoruny

Vaši kluci z Way to go :)

 

Co si o tomto projektu myslíte?