Startovač - financování projektů

Walmart Cowboys - crowfunding kampaň

Podpořit - Walmart Cowboys

Zdravíme! Letos na jaře vznikl nápad přejet Ameriku na kolech a natočit o tom malý dokument plný skvělých záběrů, srandy, autentickych situací.

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

350 Kč Originální pozdrav z cesty

Instagram My Story s věnovaním, které bude stát za to a bude patřit přímo Tobě! Pohled z Utahu na tvou adresu.Pozvánka na promítání

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

750 Kč Suvenýr na celý život

Ty obdržíš píchlou duši behem jízdy a exclusivní sadu fotek všech oprav. Live My Story s originálním pozdravem věnované Tobě! Triko Walmart Cowboys. Pohled z každého státu kterým projedem během cesty s pozdravem. Pozvánka na promítání.

Počet dostupných odměn: 2/5

Podpořit projekt

2 500 Kč Walmart Ghost

Budeš při nás jako duch! Ráno s námi cvičíš jógu, na oběd se sejdem u jídla a pokecáme, večer nám pomůžeš najít místo na přespání v divočině a chytit něco k večeři, před spaním se s námi pomodlíš za Velký nájezd nadcházející den! To vše soukromě, Live, uvidíš nás asi v neprezentovatelných stavech, náladách a kondici. Ale ! O tom to je, jedeš přeci skoro s námi!!! Triko je kde budeš mít tvoje jméno je samozřejmost a na promítání, už budem myslím dobří vzájemně znalý kamarádi.

Počet dostupných odměn: 5/5

Podpořit projekt

5 000 Kč Hrdý Cyklista

Pokud jsi zvolil tuto možnost, můžeš čekat třešničku na dortu, dostaneš totiž celé jízdní kolo, které ti vlastnoručně podepíšem. Na těchto dvou jsme jezdili v traileru. Jedná se o stylový Single Speed na ježdění po městě do práce, fitka a všude tam, kde chceš být rychle, stylově a ještě udělat něco pro své zdraví.
My Story na instagramu samozřejmostí, triko s logem Walmart Cowboys, poděkování v titulkách, pozvánka na premiérové promítání Dokumentu.

Počet dostupných odměn: 1/2

Podpořit projekt

10 000 Kč Lovec Trofejí

Hlavní ůlovek! Dostaneš autentický Rám kola, na kterém jsem absolvoval závod Bikingman 2018 v Ománu!!!
K tomu dostanes triko Walmart Cowboys, live poděkování z Usa, které bude patřit jen Tobě! Soubor pikantních fotek z expedice, které nebude mít nikdo jiný k dispozici.
Slavnostní předání rámu podepsaného námi dvěma bude v den promítání. Samozřejmostí je poděkování v titulcích videa.

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt