Startovač - financování projektů

WAEN  - Příběh o darování Plazmy - crowfunding kampaň

WAEN - Příběh o darování Plazmy

WAEN (We Are Everything...Now) je projekt, který poukazuje v každém dílu na jinou problematiku ve společnosti. V prvním díle točíme video o Plazmě.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co je WAEN?

WAEN (We Are Everything...Now) je nově začínající projekt, který si dal za cíl pomáhat lidem, kteří pomoc potřebují a zaslouží si ji. Každý jednotlivý díl bude originalní a bude pojednávat o nějaké problematice ve společnosti. Projekt bude mít mnoho dílů a každý jednotlivý díl bude vždy natočen a publikován na Youtube popřípadě Stream.cz.

V našem prvním díle jsme teď (now) dárci plasmy. Plasmu jsme si zvolili, protože se z ní dělají léky, které můžete jednou potřebovat jak vy tak i vaší blizcí. Možná dané léky už potřebují a ani o tom nemusíte vědět, například moje maminka se mi při natáčení o plazmě svěřila, že léky z ní také užívá. Do té doby jsem o tom nevěděl.

Společné darování Plasmy

Proč dáváme projekt na Startovač?

Projekt vedeme při své stávající každodenní práci a tedy na něm děláme při svém volným čase a i když celý tým dělá na tomto projektu dobrovolně a zadarmo, tak i tak stojí nemalé peníze. Pokud se vybere nastavená částka, naše práce bude pěknější, rychlejší a můžeme si dovolit poukázat na více problémů/příběhů za daný rok = více videí o dané problematice. U každého odvysílaného videa budou standardní reklamy a tedy další díly se budou financovat již samy. Příprava, natáčení a postprodukce na náš první díl nás stála prozatím 80 tisíc. Každý další díl by měl poté stát okolo 50-70 tisíc.

Co se získá navíc, tak se pak věnuje na správné věci. Ne ovšem v podobě nějakého šeku nebo poslání peněz, chceme osobně přijít a osobně vždy dar předat a též o tom natočit video aby všichni ti co přispěli viděli tu radost nejen daných lidí, ale proč né třeba i zvířat, protože každý kdo příspěje má právo vědět komu přesně se dar nakonec dostal a jakou udělal radost.

Dárci

Jaký bude další díl?

Každý náš díl bude originální a v nečem speciální, chceme dělat to, co ještě nikdo před námi neudělal. Nápadů máme spoustu v první řadě musí každý díl zlepšit danou situaci nebo problematiku tady u nás doma v ČR, nicméně do videí budou přídany i EN titulky a pokud si i okolní státy něco z naší práce odnesou budeme jen rádi. 

Náš druhý díl, bude o Policii České republiky, již jsme si udělali nezávislí průzkum a udělali rozhovory s několika občany jaký mají názor na PČR. Na druhou stranu jsme samozřejmě udělali rozhovor s policií přímo v terénu. Získali jsme velice zajimavé názory a proto máme za to, že další díl bude velice zajímavý. 

Návšteva a předání našeho obrázku v darcovských centrech v Praze, Českých Budějovicích, Břeclavi, Brně, Ostravě, Českém Těšíne, Hradci Králové a Mostě.

Centra

Jaké jsou odměny?

Odměny můžete vidět na pravé straně stránky. Pro představu jich ale pár zobrazím níže.

Speciální limitovaná edice polokošile WAEN & dané plasma centrum. Tuto polokošili, lze získat pouze pokud navíc i darujete alespoň 1x plasmu kdekoliv v ČR. Logo Europlasma bude nahrazeno na přaní logem vašeho dar. centra.

Tričko

Placka WAEN s mým podpisem na zadní straně. 

 

Tričko WAEN, přidej se k nám! Součástí WAEN může být každý kdo se nebojí zvednou ze židle a jít udělat pro někoho dobrou věc!

 

Další odměny můžete vidět na pravé straně stránky

Děkujeme všem, kteří nás podpoří nebo sdílejí náš projekt a nezapomeňte, i VY můžete byt WAEN!

WAEN team,

.

Co si o tomto projektu myslíte?