W.A.F. - nové album - crowfunding kampaň

W.A.F. - nové album

Chystáme se natočit plnohodnotný album, se kterým nám můžete pomoct výměnou za fajn odměny :) Předem děkujeme každýmu, kdo se rozhodne nás podpořit.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj, my jsme W.A.F.   

kapela pro kterou je hraní a hudba naprostou vášní. Cílem našeho projektu na Startovači je vybrat část financí na naše první plnohodnotný album :)

Kdo nás už znáte, tak Vám asi neunikly naše singly, na který velice rádi točíme videoklipy - třeba "Poletíme vzhůru".

 

To nám už ale nestačí a chtěli bychom se posunout dál a nabídnout Vám regulérní desku s novými skladbami. Ty jsme poctivě připravovali téměř celý rok a teď je čas pustit se do práce ve studiu, kde nás čeká samotný nahrávání. Pobyt ve studiu, mix, mastering, produkce, lis cedéček - to všechno něco stojí a my Vás touhle cestou chceme poprosit o podporu, kde nám můžete výměnou za odměny přispět na vznik alba. 

Jedna z nových věcí:

Odhadovaný náklady na nový album jsou zhruba 50 000 Kč. Rohodně nechceme všechno po Vás. Větší část chceme investovat my, ale jakákoliv finanční podpora nám moc pomůže a zvedne kvalitu desky :) 

Snažili jsme se vymyslet co nejzajímavější odměny, tak si snad vyberete ty "svoje". Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek, který nám pomůže uskutečnit sen o našem prvním CD. 

Mates, Bury, Michal, Vojta, Kuba

P.S. Pro ty, kdo by nás neznali, tak se seznamte na instagramu a podobně:

INSTAGRAMYOUTUBE, BANDZONE

          

Co si o tomto projektu myslíte?