Vzpomínky mistrů | crowdfunding kampaň

Novinky - Vzpomínky mistrů

Podpořte vydání knihy Vzpomínky mistrů. Na nejúspěšnější období v novodobé historii fotbalové Slavie Praha budou vzpomínat hráči tehdejšího kádru.

Knihy

Díky 79 slávistům-startérům se nakonec podařilo nashromáždit cílovou částku a VZPOMÍNKY MISTRŮ skutečně vyjdou!
VZPOMÍNKY MISTRŮ skutečně vyjdou. DĚKUJEME! Obrázek

Za podporu moc děkujeme a hluboce si jí vážíme. Bez vašeho přispění by kniha nevznikla a to by určitě byla škoda. Nastřádali jsme famózních 72 400 Kč, což je 132 % cílové částky. DĚKUJEME VÁM!

Oproti původnímu plánu sice kniha vyjde “až” v listopadu 2015, ale věříme, že tuhle drobnost nám prominete. Jakmile dorazí peníze ze Startovače, začneme řešit také doručení vašich odměn. Sledujte tedy náš web i facebookový profil, kde se včas dozvíte všechny potřebné detaily.

Ať žije věčná Slavia!

Už zbývá jen pár posledních dnů naší kampaně na Startovači. Cílová částka je ale stále v nedohlednu.
Kampaň jde do finále! Obrázek

Proto mobilizujte slávisty ve svém okolí a řekněte jim o možnosti podílet se na vydání knihy VZPOMÍNKY MISTRŮ. Věříme, že nakonec se nám podaří vybrat cílovou částku a sešívaní fanoušci tak budou mít krásný dárek. Třeba pod vánoční stromeček :-)

 

DĚKUJEME!

Před nedělním derby se chystá bohatý doprovodný program, který proběhne ve fanzóně před OC Tesco Eden. Svojí prezentaci tam bude mít také připravovaná kniha VZPOMÍNKY MISTRŮ!
VZPOMÍNKY MISTRŮ před derby Obrázek

Proto neváhejte a přijďte na kus řeči. Prozradíme vám, kdo všechno v knize na mistrovské časy zavzpomínal a možná přidáme i pár (nezveřejnitelných ;-) ) zábavných historek. Prozradíme také v jaké fázi se kniha nachází a co dalšího si pro vás chystáme.

Budete mít také možnost zakoupit si knihu Splněný slávistický sen (cena 250 Kč).

Hledejte nás u stánku Slávistických novin. Budeme se na vás těšit :-)

  • Splněno 72 400 Kč (131 %)
  • 131 %
  • 55 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 79 Startérů

Autor projektu

Vzpomínky mistrů - obrázek
  • projekt od Vzpomínky mistrů
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

400 Kč

Kniha

Pošleme Vám knihu. Částka je včetně poštovného a balného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha s podpisy autorů

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka. Částka je včetně poštovného a balného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Kniha podepsaná od autorů a Martina Vaniaka

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala i Václava Hanzlíka a svůj podpis připojí také slávistická legenda Martin Vaniak. Částka je včetně poštovného a balného.

Počet dostupných odměn: 34/50

Nelze podpořit
800 Kč

Podepsaná kniha a balíček vzpomínkových kartiček

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, svůj podpis připojí i slávistická legenda Martin Vaniak a navíc obdržíte také 1 balíček originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů. Částka je včetně poštovného a balného.

Počet dostupných odměn: 38/50

Nelze podpořit
1 400 Kč

2 podepsané knihy+2 balíčky vzpomínkových kartiček

Pošleme Vám 2 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala i Václava Hanzlíka a navíc obdržíte také 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů. Částka je včetně poštovného a balného.

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
3 000 Kč

Jste součástí VZPOMÍNEK MISTRŮ!

Pošleme Vám 2 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, svůj podpis připojí i slávistická legenda Martin Vaniak, obdržíte také 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme v poděkování uvnitř knihy. Částka je včetně poštovného a balného.

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

Získejte karikaturu svého oblíbence!

Pošleme Vám 4 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, připojíme 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů, Vaše jméno uvedeme v poděkování uvnitř knihy a navíc dostanete zarámovaný obraz se zvětšenou karikaturou Vašeho oblíbeného hráče - výběr ze sady 15 kusů je na Vás. Částka je včetně poštovného a balného.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
20 000 Kč

Pozvánka na křest knihy

Pozveme Vás na křest knihy! Krom toho dostanete 6 knih podepsaných od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, 4 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme ve speciálním poděkování uvnitř knihy.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
30 000 Kč

Staňte se kmotrem VZPOMÍNEK MISTRŮ

Za tuhle cifru se na křestu knihy můžete zhostit role jejího kmotra! Krom toho Vám ale pošleme také 10 knih podepsaných od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, 6 balíčků originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme ve speciálním poděkování uvnitř knihy.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit