Vzpomínky mistrů - crowfunding kampaň

Novinky - Vzpomínky mistrů

Podpořte vydání knihy Vzpomínky mistrů. Na nejúspěšnější období v novodobé historii fotbalové Slavie Praha budou vzpomínat hráči tehdejšího kádru.

Knihy
Díky 79 slávistům-startérům se nakonec podařilo nashromáždit cílovou částku a VZPOMÍNKY MISTRŮ skutečně vyjdou! VZPOMÍNKY MISTRŮ skutečně vyjdou. DĚKUJEME! Obrázek

Za podporu moc děkujeme a hluboce si jí vážíme. Bez vašeho přispění by kniha nevznikla a to by určitě byla škoda. Nastřádali jsme famózních 72 400 Kč, což je 132 % cílové částky. DĚKUJEME VÁM!

Oproti původnímu plánu sice kniha vyjde “až” v listopadu 2015, ale věříme, že tuhle drobnost nám prominete. Jakmile dorazí peníze ze Startovače, začneme řešit také doručení vašich odměn. Sledujte tedy náš web i facebookový profil, kde se včas dozvíte všechny potřebné detaily.

Ať žije věčná Slavia!

Už zbývá jen pár posledních dnů naší kampaně na Startovači. Cílová částka je ale stále v nedohlednu. Kampaň jde do finále! Obrázek

Proto mobilizujte slávisty ve svém okolí a řekněte jim o možnosti podílet se na vydání knihy VZPOMÍNKY MISTRŮ. Věříme, že nakonec se nám podaří vybrat cílovou částku a sešívaní fanoušci tak budou mít krásný dárek. Třeba pod vánoční stromeček :-)

 

DĚKUJEME!

Před nedělním derby se chystá bohatý doprovodný program, který proběhne ve fanzóně před OC Tesco Eden. Svojí prezentaci tam bude mít také připravovaná kniha VZPOMÍNKY MISTRŮ! VZPOMÍNKY MISTRŮ před derby Obrázek

Proto neváhejte a přijďte na kus řeči. Prozradíme vám, kdo všechno v knize na mistrovské časy zavzpomínal a možná přidáme i pár (nezveřejnitelných ;-) ) zábavných historek. Prozradíme také v jaké fázi se kniha nachází a co dalšího si pro vás chystáme.

Budete mít také možnost zakoupit si knihu Splněný slávistický sen (cena 250 Kč).

Hledejte nás u stánku Slávistických novin. Budeme se na vás těšit :-)