Vzpomínky mistrů - crowfunding kampaň

Vzpomínky mistrů

Podpořte vydání knihy Vzpomínky mistrů. Na nejúspěšnější období v novodobé historii fotbalové Slavie Praha budou vzpomínat hráči tehdejšího kádru.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

PODPOŘTE VYDÁNÍ KNIHY O SLAVII PRAHA

Autorské duo Ondřej Zlámal a Václav Hanzlík vám na konci roku 2014 přineslo vzpomínkovou knihu SPLNĚNÝ SLÁVISTICKÝ SEN. Na nejslavnější období novodobé historie klubu v ní vzpomínal právě někdejší tiskový mluvčí Slavie Praha Ondřej Zlámal.

V připravovaném titulu VZPOMÍNKY MISTRŮ však autoři hodlají vyzpovídat samotné hráče, kteří se o tohle nezapomenutelné období zasloužili přímo na hřišti. O unikátní vzpomínky se tak se čtenáři knihy podělí Martin Vaniak, Zdeněk Šenkeřík, David Hubáček, Mickael Tavares, David Kalivoda, Petr Janda a další.

_660px.png

Podpořte prosím vydání knihy zakoupením některého z nachystaných dárků a staňte se součástí VZPOMÍNEK MISTRŮ! Získat můžete například exkluzivní vzpomínkové kartičky, jejichž autorem je známý karikaturista Milan Kounovský. Ten během své kariéry nakreslil řadu karikatur slávistických hráčů i událostí týkajících se červenobílého klubu a právě výběr z jeho tvorby se objeví na sadě 15 kusů kartiček formátu 65x100 mm (běžné hrací karty), které můžete získat EXKLUZIVNĚ právě jen během naší kampaně!

karticky_2.png

Z prostředků, které nám poskytnete hodláme financovat především sazbu i samotný tisk. Chceme, aby kniha byla dobře řemeslně zpracovaná a vytištěná na kvalitním křídovém papíru. Zkrátka, aby se vám čtenářům líbila a mohla ve vaší knihovničce zastávat čestné místo. Podobně jako u Splněného slávistického snu počítáme s formátem A5.

Podle toho, kolik se nám podaří nashromáždit prostředků, vydáme buďto 1 000, nebo 2 000 kusů. Podívejte se na naše milníky. 

660px_alt.png

Jak funguje crowdfunding? Podívejte se na video, které jsme pro vás natočili a pamatujte, že nemusíte mít strach. Pokud se nám potřebnou částku nepodaří nastřádat, o své peníze nepřijdete - vrátí se Vám!

Děkujeme za vaší podporu.

Co si o tomto projektu myslíte?